Last Night In Soho’nun Vizyon Tarihi Belli Oldu

28.05.2020 15:36
Last Night In Soho’nun Vizyon Tarihi Belli Oldu

Edgar Wright’ın yönetmenliğini yaptığı “Last Night In Soho” filminin yeni vizyon tarihi belli oldu.

2020 yılının beklenen yapımlarından biri de Edgar Wright’ın yönetmenliğini yaptığı “Last Night In Soho”idi. Ancak koronavirüs salgını ile birlikte “Last Night In Soho” filmi de vizyon tarihi ertelenen yapımlar arasında yerini aldı. Çekimi devam eden filmlerin durdurulması ve planlanan yapımlarının iptal edilmesi ile sinema salonları da geçici bir süreliğine hizmetlerine ara vermek durumunda kaldı.

Normal şartlar altında Eylül ayında vizyona girmesi planlanan “Last Night In Soho”nun yeni vizyon tarihi filmin yönetmeni Edgar Wright tarafından açıklandı. Edgar Wright Twitter hesabından yaptığı açıklamaya ek olarak filme dair yeni bir sahne daha paylaştı. Edgar Wright yaptığı açıklamada, filmin tamamlanmasının koronavirüs salgını nedeniyle aksadığını ama kesinlikle tamamlanacağını belirtti ve filmin yeni vizyon tarihini de onaylamış oldu. “Last Night In Soho” 23 Nisan 2021 tarihinde vizyona girecek.

Yeni yayınlanan sahnede Anya Taylor-Joy ve Matt Smith’i görebiliyoruz. Yönetmenin Twitter gönderisine buradan ulaşabilirsiniz.