Thor: Love & Thunder 2021’de Çekimlere Başlayacak

28.07.2020 14:28
Thor: Love & Thunder 2021’de Çekimlere Başlayacak

Marvel Evreni’nin en çok beklenen filmlerinden olan “Thor: Love & Thunder”ın 2021 yılının ilk çeyreğinde Avustralya’da çekimlerine başlaması bekleniyor.

Natalie Portman’ın yaptığı açıklamaya göre  “Thor: Love & Thunder” filmi 2021’in ilk çeyreğinde çekimlere başlayacak. Chris Hemsworth’un dördüncü Thor filmi olacak film, koronavirüs salgınından en çok etkilenen yapımlar arasında yer alıyor. Kasım 2021 tarihinde vizyona girmesi planlanan film, koronavirüs salgını olmasaydı bu yaz çekimlere başlayacaktı. Ancak pandemiden dolayı, hem çekim takvimi hem de vizyon tarihi etkilendi. Çekim tarihleri sürekli değişen filmin, çekimleri durduğunu ise Chris Hemsworth açıklamıştı.

Filmin konusu ile ilgili detaylar halen sır olarak dursa da, yönetmen ve yardımcı senarist Taika Waititi, Jennifer Kaytin Robinson ile senaryo üzerinde çalışmaya devam ediyor. Chris Hemsworth, hikayeye olan tepkisini “oldukça çılgın” olarak belirtse de, Taika Waititi’nin yaptığı açıklamaya göre filmin oldukça romantik yönleri de mevcut.

Natalie Portman’ın verdiği röportajda önümüzde sene çekimlerine başlanacağı öğrenilen “Thor: Love & Thunder” filminin vizyon tarihi ise 2022 yılında olacak. Koronavirüs salgınının önümüzdeki günlerdeki etkisi belli olmasa da “Thor: Love & Thunder” için planlanan vizyon tarihi 11 Şubat 2022 olarak belirlendi.