Sinemalar.com

Melekler ve Kumarbazlar

Melekler ve Kumarbazlar
1 Eylül 2009

“KAZANANLAR SONSUZA KADAR KAZANMIŞ  OLAMAZLAR”

 

Taşranın sert dünyasında kesişen hayatlar. Bir travmanın insan hayatlarını nasıl değiştirdiğinin gerçek kanıtı...
Mutluluğun ne olduğunu bilmeyen nefes alamayan insanlar, tamamlanmamış öyküler. Asla sona ermeyen gerçek ve uzun hikayeler. Kazananların sonsuza kadar kazanamayacağı, yıkıma uğramış enkaz olan hayatın kesitleri…  

 

Sahici, sıradan, sarsıcı bir hikaye...

 

Çocukluk rüyasını evlenmeden önceki son yaz tatilinde gerçekleştirmek isteyen bir adam: Şehsuvar. Geçmişini kaybetmiş bir kadın: Zeynep. Hayatını Sakaryaspor’a adamış fanatik bir amigo: Selami. Hayata tutunamayan, saplantılarının esiri olmuş serseri bir adam: Haydar. 

 

17 Ağustos depreminde bir enkazda kalan genç bir adam: Soner. Eşini ve oğlunu depremde kaybetmiş alkolik bir fotoğrafçı: İrfan Abi. Sert bir hayatın ortasında yapayalnız bir kadın: Aydan. Gelgitli bir ilişkinin ortasında kalmış, yaptığı işlerde bir türlü istediklerini gerçekleştirememiş bir kahveci: Metin. Ne istediğini bilen ama hayatını bir türlü yoluna koyamayan: Aysun.

 

 

Tüm yorumlar (12)

Avatar
suzanaydogdu (Amatör) | 30 Eylül 2009, 11:50

belli bir felaketten sonra hayatta kalmış insanların hayat mücadelesini anlatan bir film. 23 ekimi merakla izlemek için sabırsızlıkla bekliyorum.
 

Cevap Yaz
0
0
Rojar (Dublör) | 8 Eylül 2009, 14:59

senaryo güzel bi şeye benziyor ama önemli olan yönetmennin ve youncu kadrosunun başarısı umarım iyi bir film çıkar ortya çünkü senaryo iyi..

Cevap Yaz
0
0
yagmur-huznu (Dublör) | 7 Eylül 2009, 13:36

Konusu güzel gibi gözüküyor önyargılı olmamak lazım izlemeye çalışacağım

Cevap Yaz
0
0
sharpcr (Artist) | 6 Eylül 2009, 00:50

Marmara depremini yaşadık Allaha şükür kazasız belasız atlattık.Acı çeken aileler çok fazlaydı yıkılan evler Çocuğunu kaybeden anne ve babanın feryatları,Çocukların sakat kalması bir çok acıya tanık oldum...Filmin konusunun güzel olacağını düşünüyorum umarım izlediğimde düşüncem değişmez.

Cevap Yaz
0
0
sevendays (Profesyonel) | 5 Eylül 2009, 15:08

konusu gayet güzel bir film umarım izlendiğinde hayal kırıklığı yaratmaz =)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz