John Wick 4 ve 5 Arka Arkaya Çekilecek!

07.08.2020 14:41
John Wick 4 ve 5 Arka Arkaya Çekilecek!

Keanu Reeves’in başrolünde olduğu “John Wick” serisinin devam filmleri, “John Wick 4” ve “John Wick 5” arka arkaya çekilecek.

Koronavirüs salgınından dolayı “John Wick 4”ün çekimlerinin ertelendiğini ve vizyon tarihinin 2022’de olacağını biliyorduk. Geçtiğimiz gün filmin yapımcılarından olan Lionsgate’ten gelen açıklama serinin hayranlarını sevindirdi. Dördüncü film ile beşinciyi arka arkaya çekmeyi planladıklarını açıklayan Lionsgate, yapımların durdurma ya da erteleme kararı aldıkları bu günlerde cesur bir strateji izleyeceklerini açıkladı.

“Şu an John Wick serisinin iki devam filmi için senaryo çalışmalarını sürdürüyoruz. Eğer her şey yolunda giderse John Wick 4 Mayıs 2022’de vizyona girecek. Önümüzdeki yıl Keanu’nun uygunluk durumuna göre John Wick 4 ve 5’i arka arkaya çekeceğiz.” Lionsgate yöneticisi John Feltheimer’ın yaptığı bu açıklama sinemaseverleri heyecanlandırdı.

John Wick 4 ile 5’in konusu halen bilinmiyor. Şu anki görüşümüz filmin çekirdek kadrosundan kopmayacağı yönünde. Keanu Reeves’in “Matrix 4” çekimlerinden sonra yapımına başlanması düşünülen “John Wick 4” ile ilgili detaylar önümüzdeki günlerde belli olacak.