Nobody Fragmanı Yayınlandı

14.12.2020 14:14

Bob Odenkirk’ün başrolünde olduğu “Nobody” filminden fragman yayınlandı.

Breaking Bad” ve “Better Call Saul” dizilerinde daha çok kaçak oynayan, kanunun etrafından ses çıkarmadan dolanan karakterler ile seyirci ile buluşan Bob Odenkirk, “Nobody” filminde bu tavrını değiştirmeye hazırlanıyor.

Ilya Naishuller’ın yönettiği “Nobody” filminin senaryosunu ise “John Wick” serisinden tanıdığımız Derek Kolstad yazıyor.

Hutch Mansell (Bob Odenkirk), olayları alttan almaya ve dikkat çekmemeye çalışan bir baba ve eştir. Hayatın karşısına çıkardığı zorluklara göğüs germeye çalışan Bob’un ve ailesinin evine bir gece iki hırsız girer. Hutch hırsızlara karşı koymaz ve bu durum genç oğlu Blake (Gage Munroe) ve eşi Becca (Connie Nielsen) tarafından yadırganır. Bu olayın etkileri Hutch’ın peşini bırakmaz ve onun bastırdığı, geçmişte bıraktığı kişiliğini tetiklemeye başlar. Hutch’ın herkesten saklamaya çalıştığı bu sır yakında yüzeye çıkacaktır. Bir gün otobüste genç bir kadının taciz edilmesine dayanamayan Hutch geçmişinde olduğu kişi olur ve saldırganları etkisiz hale getirir. Bu durumun devamında ise Hutch’ın herkesten sakladığı yetenekleri gözler önüne serilir. Fakat artık ailesi daha büyük bir tehdit altındadır ve Hutch onları korumak için her şeyi göze alır.

“Nobody” filminin 26 Şubat 2021 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.