Keanu Reeves BRZRKR ile Ekranlara Dönüyor!

25.03.2021 12:38
Keanu Reeves BRZRKR ile Ekranlara Dönüyor!

Keanu Reeves ve Matt Kindt’in birlikte çıkardığı “BRZRKR”ın çizgi romanı, anime ve sinema uyarlaması olarak Netflix üzerinden yayınlanacak.

Geçtiğimiz sene Temmuz ayında Keanu Reeves’in bir çizgi roman projesi olan “BRZRKR”ın çalışmalarına başladığı haberini vermiştik. Oldukça iddialı olan bu hikâyenin beklenen uyarlama haberi geçtiğimiz günlerde geldi. Netflix üzerinden yayınlanacak “BRZRKR”, hem anime serisi olarak hem de film olarak karşımıza gelecek.

Ölümsüz bir savaşçının 80.000 yıllık mücadelesini odağına alan yapım, B’nin hayat hikâyesini gözler önüne seriyor. Yarı tanrı, yarı insan olan B şiddet ve zorluklarla lanetlenmiştir. Bir noktadan sonra akıl sağlığını kaybetmeye başlayan B, dünya üzerinde yıllardır süren sürgününde bir sığınak bulmuştur. ABD hükümetine çok tehlikeli ve ölümcül operasyonlarda yardım etmek üzere yaptığı bu anlaşma karşılığında ise kendi benliği ile ilgili bilgileri toplamaktadır. Tam olarak nereden geldiğini bulabilirse o zaman bu sonsuz şiddet dolu yaşamını sonlandırabileceğini düşünen B, gerçeği bulmak adına amansız bir yolculuğa çıkar.

Netflix üzerinden yayınlanacak film ve anime serisinin başrolü olan Keanu Reeves, izleyicileri “BRZRKR” evreninin en uç noktalarına kadar götürecek.