Sinemalar.com

Bergüzar Korel İçin Boğaza Atladı

Bergüzar Korel İçin Boğaza Atladı
14 Ekim 2009

Yapımcılığını Tims Productions’ın ve Sugar Workz’ün üstlendiği, yönetmenliğini Murat Şeker’in yaptığı 6 Kasım’da vizyona girecek olan “AŞK GELİYORUM DEMEZ” isimli sinema filminin başrol oyuncularından Tolgahan Sayışman, filmde aşkı için boğaza atladı.

 

Mahmutpaşa’da bir iş hanındaki  esnafın yaşadığı hikayeleri ve bu hikayelerin yanı sıra Gözde ile Ali’nin aşkının da anlatıldığı “Aşk Geliyorum Demez” isimli sinema filmin de Tolgahan Sayışman (ALİ) etkilemeye çalıştığı sevgilisi Bergüzar Korel (GÖZDE) için boğaza atladı. Akıntı sebebiyleboğazın sularında zor anlar geçiren Tolgahan Sayışman,  “ Boğaza atlamayı bir tarafa bırakın, inanılmaz zor anlar yaşadık. Hem rolüme konsantre olup, söylemem gereken cümleleri düşünüyordum, hem de suyun içinde akıntıda sürüklenmeden kalmaya çalışıyordum. Bu sahnenin çekimleri sırasında beni en çok zorlayan kısım akıntı oldu. Çok fazla akıntı vardı birde akıntıyla birlikte geçen teknelerin yaptığı dalgalar bizi çok zorladı. Resmen dalgalarla boğuştum. Her konuşma sahnemde su yuttum. ” dedi.

 

“Türk İşi” romantik komedi türünde olan filmin başrollerini Bergüzar Korel (Gözde), Tolgahan Sayışman (Ali), Zeki Alasya (İsmail), Altan Erkekli (Miran Dayı), Altan Gördüm (Erdoğan), Ömür Arpacı (Çaycı), Müfit Aytekin (Laz Dursun), Yılmaz Gruda (Mankenci Atilla), Hakan Bilgin (Ayakkabıcı Tahsin), Kemal İnci (Kayserili Nafiz), Yosi Mizrahi (Avukat Bilal) ve  Sarp Apak (İç Mimar Berkcan) paylaşıyor. Yönetmenliğini Murat Şeker’in yaptığı filmin senaryosu Murat Şeker ve Selami Genli tarafından yazıldı.

Tüm yorumlar (9)

Avatar
TwostarT (Star) | 9 Mayıs 2011, 16:27

Abartmayı ne kadar seviyorlar yaa :D Bergüzar için atlamadı hemde :D

Cevap Yaz
0
0
reelbatu (Dublör) | 24 Kasım 2009, 02:50

ABARTMAYIN YA BOGAZA ATLAMIŞMIŞ BEN BİLE PROFESYONEL YÜZÜCÜ OLMADIGIM HALDE BOGAZDA YÜZEBİLİYORUM AYRICA AKINTI VAR AMA ÖLE Bİ NEHİR IRMAK  GİBİ DEİL

Cevap Yaz
0
0
ebuyukolcay (Amatör) | 20 Ekim 2009, 22:17

SÖZ KONUSU AŞK FILMI OLUNCA HELEDE BI TURK SINEMASI OLUNCA KESINLIKLE İZLEMEDEN SÜPER DIYEBILIRIM BUNU BIZLER KDR İİ YAPAN VE ÇEKIREN YOK KESINLIKLE GIDIP İZLIYCEM OYUNCULARIDA SON DERECE BAŞARILI KIŞILER ....

Cevap Yaz
0
0
carfeng (Profesyonel) | 19 Ekim 2009, 15:13

Bergüzar korel çok güzel bir kadın çok ta sevilen bir oyuncu bence güzel bir film olucak

Cevap Yaz
0
0
ugi2008 (Figuran) | 18 Ekim 2009, 16:58

Afiş ben harika buldum ... yabancı filmlerin afişlerindeki gibi ..

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz