“Avatar: The Way of Water” Filminden İlk Fragman Geldi!

09.05.2022 17:39

Avatar: The Way of Water” filminin resmi fragmanı sonunda yayınlandı!

James Cameron’ın 2009 yılında vizyona giren ve o dönem gişe rekorları kıran “Avatar” filminin devamı artık çok yakın. 16 Aralık’ta vizyona gireceği açıklanan “Avatar: The Way of Water” filminden çok beklenen ilk fragman da geldi. İlk “Avatar” filmi ile de dönemin teknolojisini zorlayan Cameron, bu yapımda da Pandora’nın su altı dünyasına girerken yeni teknolojiler yaratmak zorunda kaldı. 

Bu nedenle, Cameron'ın neler sakladığı oldukça büyük merak uyandırdı. Bu zamana kadar filmle ilgili paylaştıkları konusunda sıkı davranan Disney sonunda filmin fragmanını çevirimiçi olarak yayınladı. 

Filmde, RDA madencilik operasyonları Pandora'yı yeniden tehdit ederken, Jake (Sam Worthington) ve Neytiri (Zoe Saldana) de okyanusun güvenli limanına seyahat ediyor. Worthington ve Saldana’nın yanı sıra, “Avatar: The Way of Water” ile Sigourney WeaverStephen LangGiovanni RibisiJoel David MooreCCH Pounder ve Matt Gerald da evrene dönüyor. Seriye yeni katılanlar arasında ise Kate Winslet, Edie FalcoBrendan Cowell ve Michelle Yeoh gibi isimler var.