Sinemalar.com

Karımı Düşünerek Bu Şarkıyı Söyledim

Karımı Düşünerek Bu Şarkıyı Söyledim
20 Ekim 2009

Yapımcılığını Tims Productions’ın ve Sugar Workz’ün üstlendiği, yönetmenliğini Murat Şeker’in yaptığı “AŞK GELİYORUM DEMEZ” sinema filminde Altan Erkekli, canlandırdığı Ermeni Miran Dayı karakteriyle başarılı bir performansla karşımıza çıkacak.

 

Ayrıca usta oyuncu Altan Erkekli, söz ve bestesi Suat Sayın’a ait olan “Gündüzüm Seninle Gecem Seninle” adlı nihavend makamındaki Türk Sanat Müziği eserini filmde iki aşığı canlandıran Bergüzar Korel ve Tolgahan Sayışman için seslendirdi.

 

6 Kasım’da vizyona girecek olan “Aşk Geliyorum Demez” sinema filminde Gözde(Bergüzar Korel) ve Ali(Tolgahan Sayışman) ile yemek masasında oturup sohbet eden Miran Dayı (Altan Erkekli) onlara eskilerin unutulmaz eserlerinden olan “Gündüzüm Seninle Gecem Seninle” şarkısını ud eşliğinde söyledi. Oyunculuğunun yanı sıra şarkı söylerken sergilediği performans ile de tüm oyuncular ve film ekibi tarafından uzun uzun alkışlanan Altan Erkekli, bu filmde seslendirdiği şarkı ve daha önce rol aldığı filmlerde de kendisine şarkı söyletilmesi ile ilgili olarak “Filmde ud çalıyorum ama gerçek hayatta maalesef bir enstrüman çalamıyorum. Şarkı söylemeye gelince, sanırım sesim güzel, dinleyenler beğeniyorlar ki genellikle oynadığım filmlerde bana şarkı söylettikleri bir sahne oluyor. Eğer o şarkı, oynadığım rolle ve benle eşleşiyorsa çıkan sonuç daha anlamlı ve güzel oluyor. Böyle şarkıları seslendirirken zaman zaman eski hatıralarımı ve çok sevdiğim karımı düşünüyorum”dedi.

Tüm yorumlar (3)

Avatar
daniel-brk (Efsane) | 23 Ekim 2009, 02:56

Çok romantikmiş xDxD     ....                              

Cevap Yaz
0
0
dipnot (Jön) | 20 Ekim 2009, 20:10

Magazinden uzak yaptığı filmlerle gündeme gelen başarılı bir ouncu Altan Erkekli. Sesinin ne kadar güzel olduğunu bilmiyorum ama oyunculuğu için söylebileceğim eleştirebileceğim pek bişey yok zaten kendini kanıtmaış biri. Dilerim bu filmdede çok başarılı bir oyunculuk sergiler ve iyi bir gişe yapar.

Cevap Yaz
0
0
tHeUnderTaker (Artist) | 20 Ekim 2009, 17:25

Umarım şarkıyı kötü söylememiştir. Eşi şarkının kendisine adanmış kötü bir şarkı olduğunu görürse kötü olur xD xD xD :) :) :)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz