Sinemalar.com

Kız Tavlamak İçin Ustalardan Ders Aldı

Kız Tavlamak İçin Ustalardan Ders Aldı
26 Ekim 2009

6 Kasım’da vizyona girecek olan Aşk Geliyorum Demez sinema filminin başrol oyuncularından Tolgahan Sayışman, filmde kız tavlama sanatını ustalardan öğrendi. Bir bölümü Mahmutpaşa’da bir han da geçen hikayede Gözde’yi (Bergüzar Korel), tavlamak isteyen Ali’ye (Tolgahan Sayışman) han esnafı cansız manken üzerinde prova yaptırdı. Önce Mankenci Atilla rolünde bir han esnafını canlandıran Yılmaz Gruda, çocukluğu ellerinde geçen Ali’ye (Tolgahan Sayışman) Gözde’yi (Bergüzar Korel) tavlaması için cansız mankenle ders verdi. Ardından hanın çaycısından(Ömür Arpacı) ayakkabıcısına (Hakan Bilgin) kadar herkes kız tavlama oyunundaki incelikleri tecrübelerine dayanarak Ali’ye anlattı. İzleyiciyi kahkahalara boğacak olan bu sahneler sırasında çok eğlendiklerini söyleyen Tolgahan Sayışman, “Cansız bir manken üzerinde bir kızı tavlamanın yöntemlerini öğreneceğim hiç aklıma gelmezdi. Sette herkes çok güldü ve inanılmaz eğlenceli sahneler ortaya çıktı” dedi.

 

Başrollerini Bergüzar Korel (Gözde), Tolgahan Sayışman (Ali), Zeki Alasya (İsmail), Altan Erkekli (Miran Dayı), Altan Gördüm (Erdoğan), Ömür Arpacı (Çaycı), Müfit Aytekin (Laz Dursun), Yılmaz Gruda (Mankenci Atilla), Hakan Bilgin (Ayakkabıcı Tahsin), Kemal İnci (Kayserili Nafiz), Yosi Mizrahi (Avukat Bilal), Sarp Apak’ın (İç Mimar Berkcan) paylaştığı “AŞK GELİYORUM DEMEZ” in senaryosu Murat Şeker ve Selami Genli tarafından yazıldı.

Tüm yorumlar (11)

Avatar
mel-den (Dublör) | 11 Kasım 2009, 15:08

kadroya baktığınızda güzel bir film, afiş sıcacak. ama.. bir film bu kadar konusuz bu kadar boş olabilir. yüzlerce defa işlenmiş bir konuyu ancak bu kadar taklit edip mahvedebilirler. bir ara uyumamak için zor tuttum kendimi. bir tavsiye bu filmi izlemek yerine tarık akanın zeytinyağ kralının kızını tavlamaya çalıştığı filmi izleyin. defalarca izleyin acaip keyif alırsınız. o filmin konusunu dahi taklit edemeyen bu filmde vakit kaybetmeyin. izleyin varsa söylesin kız babasına niye karşı geliyor. adamın en büyük hakkı yatırım yapmak değilmi. hele de heryere bol keseden yatırım yapan öyle bir kızı varsa,  değirmen dönmek için su ister. sırf seyirce kızı sevsin, iyilik meleği sembolü  yaratmaya çalışmışlar.

Cevap Yaz
0
0
ilhan85 (Star) | 8 Kasım 2009, 20:10

HHAHAHA
CANSIZ MANKEN ÜZERİNDE KIZ TAVLAMA PROVASI MI OLUR YAA
NE YAPIYOR BUNLAR
MADEM PROVA YAPACAK ÇIKSIN KALABALIK BİR SOKAĞA ORADA PROVA YAPSIN
TABİİ AKŞAMA KADAR BÜTÜN KEÖİKLERİ KIRILMAZSA İİ POLUR
:D

Cevap Yaz
0
0
sharpcr (Artist) | 2 Kasım 2009, 07:46

Konusuna bakarsak güzel bir romantik komedi yapımı olacak gibi.

Cevap Yaz
0
0
CarelessWhisper (Figuran) | 1 Kasım 2009, 15:05

Ne zaman bir film çıkmadan önce böyle çok övülse manşetlere taşınsa, çıkınca vasatı geçemiyor.. İnşallah bundada aynı şey olmaz da vereceğimiz paraya değer..

Cevap Yaz
0
0
suheyl- (Figuran) | 30 Ekim 2009, 20:02

konusu baya heyecanlandırdı hee:D:D insallah gidecegm filme

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz