Netflix Türkiye'de En Çok İzlenen Diziler (12-18 Eylül)

23.09.2022 14:54
Netflix Türkiye'de En Çok İzlenen Diziler (12-18 Eylül)

Netflix Türkiye 12-18 Eylül 2022 haftasında en çok izlenen 10 diziyi açıkladı!

Netflix Türkiye, her hafta olduğu gibi platformda en çok izlenen dizileri listeledi. Listede başı Fatih Terim'in hayatına ve kariyerine odaklanan "Terim" belgeseli çekerken onu 2. sırada Netflix orijinal yapımı "Bir Jigolonun Günlüğü" izledi. "Netflix'te ne izlesem?" diye düşünenler için platformun en popüler içerikleri belki de bir fikir oluşturabilir.

 

1 - Terim

Netflix yapımı 4 bölümlük belgesel dizi, "İmparator" lakaplı ünlü futbol antrenörü Fatih Terim'in 1996-2022 yılları arasındaki kariyerine odaklanıyor.

 

2 - Bir Jigolonun Günlüğü (Diario de un Gigoló)

1. Sezon

Bir jigolonun hayatı, müşterisinin aile meselelerine bulaşması ve mesleğinin temel kuralını çiğneyerek âşık olmasıyla birlikte dağılmaya başlar.

 

3 - Winx Efsanesi: Kader (Fate: The Winx Saga)

2. Sezon

Ünlü çizgi film serisi “Winx Club (2004)”ın televizyon uyarlaması olan seri sihirli diyarları gözler önüne seriyor. Bloom sihirli güçlere sahip bir peri olduğunu öğrenir. Eğitimi için Otherworld’de yer alan Alfea okuluna doğru yola çıkar. Bloom’un sihirli güçlerini kontrol etme yolculuğunda tehlike ve yeni maceralar onu beklemektedir.

 

4 - The Accidental Narco ( Narco-Saints)

1. Sezon

Sıradan bir girişimci, Güney Amerika'da faaliyet gösteren Koreli bir uyuşturucu baronunu yakalamak için gizli bir devlet görevine katılır. Gerçek olaylardan uyarlandı.

 

5 - Zeytin Ağacı

1. Sezon

Ada (Tuba Büyüküstün), Sevgi (Boncuk Yılmaz) ve Leyla (Seda Bakan)’nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir. Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi’ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir. Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Leyla’dan kendisini Zaman (Fırat Tanış) isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık’a götürmesini ister. Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep birlikte yola koyulurlar.

 

6 - The Imperfects

1. Sezon

Deneysel bir gen terapisi onları canavara dönüştürdükten sonra, yirmili yaşlardaki üç kişi, sorumlu bilim insanını avlamak ve onu tekrar insan yapmaya zorlamak için bir araya gelir.

 

7 - Cobra Kai

5. Sezon

"The Karate Kid" filmindeki olaylar ve 1984 All Valley Karate Turnuvası'ndaki son yüzleşmeden otuz yıl sonra, Johnny Lawrence boşa harcanan bir hayat yaşamış işsiz bir tamircidir. Ancak zorbalığa uğrayan bir çocuk olan Miguel'i kurtardığında, ünlü Cobra Kai dövüş sanatları atölyesini yeniden kurmak için gereken ilhamı alır. Hayatını yeniden düzene sokmak, kendisini artık başarılı bir işadamı olan eski düşmanı Daniel LaRousso ile yeniden karşı karşıya getirir. Daniel, hocası Bay Miyagi'nin ölümünden bu yana yaşamında önemli bir şeylerin eksikliğini hissetmektedir. Johnny'nin oğlu Robby, istemeden Daniel'ın kanatları altına girer Bay Miyagi'ye layık bir dövüşçü olarak yetişmeye başlar. Johnny ve Daniel bir kez daha birbirlerinin en azılı rakibi olacaktır.

 

8 - Devil in Ohio

Mini-dizi

Bir psikiyatr, gizemli bir tarikattan kaçan bir kızı korumaya alır. Ancak kızın gelişi, kendi ailesi için de tehlike yaratınca kadının tüm dünyası altüst olur.

 

9 - Young Lady and Gentleman

1. Sezon

Lee Young Kook, üç çocuğu olan bir duldur. Karısının ölümünü hala atlatamamaktadır. Park Dan Dan'i çocukları için yatılı öğretmen işe almaya karar verir ve nitekim ondan hoşlanmaya başlar. Bu arada, Park Dan Dan, zorlu durumuna rağmen parlak ve olumlu bir kişiliğe sahiptir.

 

10 - The Crown

1. Sezon

2. Dünya Savaşı ardından İngiltere'nin karışık siyasi döneminde tahta geçen Kraliçe 2. Elizabeth'in tahttaki ilk yıllarının perde arkasına değinen dizide, siyasi rekabetler, aşk ilişkileri ve 20. yüzyıla şekil verecek olaylar anlatılıyor.