Netflix Türkiye'de En Çok İzlenen Diziler (26 Eylül - 2 Ekim)

06.10.2022 16:13
Netflix Türkiye'de En Çok İzlenen Diziler (26 Eylül - 2 Ekim)

Netflix Türkiye 26 Eylül - 2 Ekim 2022 haftasında en çok izlenen 10 diziyi açıkladı!

Netflix Türkiye, her hafta olduğu gibi platformda en çok izlenen dizileri listeledi. Listede başı seri katil Jeffrey Dahmer'e odaklanan "DAHMER - Canavar: Jeffrey Dahmer’ın Hikâyesi" çekerken onu 2. sırada "The Empress" izledi. "Netflix'te ne izlesem?" diye düşünenler için platformun en popüler içerikleri belki de bir fikir oluşturabilir.

 

1 - DAHMER - Canavar: Jeffrey Dahmer’ın Hikâyesi (DAHMER: Monster: The Jeffrey Dahmer Story)

1. Sezon

Milwaukee Canavarı'nın hikayesi, kurbanların ve Wisconsin'de uzun süre devam eden bir ölüm çılgınlığına sebep olan polis beceriksizliğinin bakış açısından anlatılıyor.

 

2 - The Empress

1. Sezon

Viyana sarayındaki baskı, entrika ve güç mücadelelerinin hâkim olduğu 19. yüzyıl Avusturyası'nda, tutkulu ve asi Sisi ile İmparator Franz Joseph arasında aşk filizlenir.

 

3 - Winx Efsanesi: Kader (Fate: The Winx Saga)

2. Sezon

Okul, Alfea'nın eski Müdiresi Rosalind'in militan otoritesi altına geri döndü. Burned Ones'ın gitmesi, Dowling'in "kaybolması" ve Silva'nın ihanetten hapse atılmasıyla geçen yılın Alfea'sı yeni büyüler, yeni aşklar ve yeni yüzlerle genişledi. Ancak gece periler kaybolmaya başlayınca, Bloom ve takım arkadaşları gölgelerde gizlenen tehlikeli bir tehdit keşfederler. Bu tehdit Otherworld'ün tamamında hasara yol açmadan önce durdurmaları gerekecek.

 

4 - Bir Jigolonun Günlüğü (Diario de un Gigoló)

1. Sezon

Bir jigolonun hayatı, müşterisinin aile meselelerine bulaşması ve mesleğinin temel kuralını çiğneyerek âşık olmasıyla birlikte dağılmaya başlar.

 

5 - Zeytin Ağacı

1. Sezon

Ada (Tuba Büyüküstün), Sevgi (Boncuk Yılmaz) ve Leyla (Seda Bakan)’nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir. Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi’ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir. Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Leyla’dan kendisini Zaman (Fırat Tanış) isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık’a götürmesini ister. Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep birlikte yola koyulurlar.

 

6 - Terim

Netflix yapımı 4 bölümlük belgesel dizi, "İmparator" lakaplı ünlü futbol antrenörü Fatih Terim'in 1996-2022 yılları arasındaki kariyerine odaklanıyor.

 

7 - Young Lady and Gentleman

1. Sezon

Lee Young Kook, üç çocuğu olan bir duldur. Karısının ölümünü hala atlatamamaktadır. Park Dan Dan'i çocukları için yatılı öğretmen işe almaya karar verir ve nitekim ondan hoşlanmaya başlar. Bu arada, Park Dan Dan, zorlu durumuna rağmen parlak ve olumlu bir kişiliğe sahiptir.

 

8 - 1 Kadın 1 Erkek

1. Sezon

Genç oyuncular Demet Evgar ile Emre Karayel'in müthiş uyumundan destek alan program, kadın-erkek ilişkileri üzerine kurulu hikayeleri ekrana taşıyor. Sabit bir kamerayla çekimleri gerçekleştirilen ve belirli bir kurgusu olmayan kısa hikayeler, ilişkilerde yaşanan komik diyalogları ve olayları yansıtıyor. Dizi 2.sezonu ile izleyenleri kahkahaya boğuyor.

 

9 - Alchemy of Souls

1. Sezon

Yaşamını kör bir kadının bedeninde sürdüren bir büyücü, kaderini değiştirmek için ondan yardım isteyen, prestijli bir aileye mensup bir adamla karşılaşır.

 

10 - Erşan Kuneri

1. Sezon

Erotik film yapımcısı ve yönetmeni Ersan Kuneri'nin 70'li ve 80'li yıllardaki hikayesi.