Netflix Türkiye'de En Çok İzlenen Diziler (17 - 23 Ekim)

26.10.2022 12:10
Netflix Türkiye'de En Çok İzlenen Diziler (17 - 23 Ekim)

Netflix Türkiye 17 - 23 Ekim 2022 haftasında en çok izlenen 10 diziyi açıkladı!

Netflix Türkiye, her hafta olduğu gibi platformda en çok izlenen dizileri listeledi. Listede başı Naomi Watts ve Bobby Cannavale'ın yer aldığı "Gözcü" çekerken onu 2. sırada, Engin Günaydın'lı "Andropoz" izledi. "Netflix'te ne izlesem?" diye düşünenler için platformun en popüler içerikleri belki de bir fikir oluşturabilir.

 

1 - Gözcü (The Watcher)

1. Sezon

Hayallerindeki eve taşınan evli bir çift, "Gözcü" imzalı bir takipçiden gelen korkunç mektuplarla tehdit edilmeye başlar.

 

2 - Andropoz

1. Sezon

Andropozun başlangıcında, 50'sinde bir aile babası değişime takıntılı hale gelir ve mutluluğun peşinden gitmeye karar verir.

 

3 - DAHMER - Canavar: Jeffrey Dahmer’ın Hikâyesi (DAHMER: Monster: The Jeffrey Dahmer Story)

1. Sezon

Milwaukee Canavarı'nın hikayesi, kurbanların ve Wisconsin'de uzun süre devam eden bir ölüm çılgınlığına sebep olan polis beceriksizliğinin bakış açısından anlatılıyor.

 

4 - The Sinner

4. Sezon

Dedektif Ambrose Maine'de biraz huzur ve sükunet bulmayı umduğu sakin bir kasabaya gider. Ama görünen o ki gizem Ambrose'u takip ediyor ve detektif hızla başka bir potansiyel suça karışıyor.

 

5 - The Midnight Club

1. Sezon

Rotterdam Home'daki beş ölümcül hasta, korkunç hikayeleri paylaşmak için gece yarısı bir araya geliyor.

 

6 - Holy Family

1. Sezon

İnanılmaz bir sır saklayan bir aile, Madrid'de her şeye baştan başlar. Ancak yeni ilişkileri planlarını aksatır ve geçmiş peşlerine düşmeye başlar.

 

7 - Barbarians

2. Sezon

Yeniz sezon, Roma kuvvetleri ile Roma imparatorluğunun genişlemesine bir son vermeye çalışan Germen kabilelerinin huzursuz ittifakı arasındaki yeni bir çatışmaya götürüyor.

 

8 - Zeytin Ağacı

1. Sezon

Ada (Tuba Büyüküstün), Sevgi (Boncuk Yılmaz) ve Leyla (Seda Bakan)’nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir. Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi’ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir. Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Leyla’dan kendisini Zaman (Fırat Tanış) isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık’a götürmesini ister. Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep birlikte yola koyulurlar.

 

9 - From Scratch

Mini-Dizi

Bu sürükleyici aşk öyküsünde, Amerikalı bir kadın (Zoe Saldana) İtalya'da tanıştığı Sicilyalı bir adamı sever ve kaybeder. Tembi Locke'un çok satan anılarından uyarlandı.

 

10 - Erşan Kuneri

1. Sezon

Erotik film yapımcısı ve yönetmeni Ersan Kuneri'nin 70'li ve 80'li yıllardaki hikayesi.