Netflix Türkiye'de En Çok İzlenen Diziler (7 - 13 Kasım)

16.11.2022 13:49
Netflix Türkiye'de En Çok İzlenen Diziler (7 - 13 Kasım)

Netflix Türkiye 7 - 13 Kasım 2022 haftasında en çok izlenen 10 diziyi açıkladı!

Netflix Türkiye, her hafta olduğu gibi platformda en çok izlenen dizileri listeledi. Listede başı bu hafta 5. sezonuyla "The Crown" çekerken onu 2. sırada, yazar Steven Moffat ve oyuncu David Tennent'ı tekrar buluşturan "Inside Man" izledi. "Netflix'te ne izlesem?" diye düşünenler için platformun en popüler içerikleri belki de bir fikir oluşturabilir.

 

1 - The Crown

5. Sezon

İngiliz Kraliyet ailesinin hayatının iç yüzüne kurgusal bir pencereden ışık tutan "The Crown" 5. sezonunda 1991 ve 1997 yılları arasına odaklanıyor.

 

2 - Inside Man

Mini Dizi

ABD'de idam cezasına çarptırılan bir mahkûm, bir İngiliz papaz ile evinin altındaki mahzende mahsur kalan bir kadının yolları hiç beklenmedik bir şekilde kesişir.

 

3 - Manifest

4. Sezon

Dizinin 4. sezonunun ilk bölümünde, bir "Calling"i araştırırken, Michaela gizemli bir kaçak yolcu bulur. Ben inançlarına sıkı sıkıya sarılır. Cal bir ipucu bulmak için saklandığı yerden çıkar.

 

4 - Warrior Nun

2. Sezon

Gözlerini morgda açan yetim bir genç, Hale Taşıyıcısı olarak Şeytan avcısı rahibelerin gizli tarikatına seçildiğini ve süper güçlere sahip olduğunu öğrenir.

 

5 - DAHMER - Canavar: Jeffrey Dahmer’ın Hikâyesi (DAHMER: Monster: The Jeffrey Dahmer Story)

1. Sezon

Milwaukee Canavarı'nın hikayesi, kurbanların ve Wisconsin'de uzun süre devam eden bir ölüm çılgınlığına sebep olan polis beceriksizliğinin bakış açısından anlatılıyor.

 

6 - Şimdiki Aklım Olsaydı (If Only)

1. Sezon

Hayal kırıklığı yaratan evliliğinin 10. yılındaki Emma bu durumla başa çıkmakta zorlanırken son on yılı en baştan tekrar yaşamak için inanılmaz bir fırsat elde eder.

 

7 - Andropoz

1. Sezon

Andropozun başlangıcında, 50'sinde bir aile babası değişime takıntılı hale gelir ve mutluluğun peşinden gitmeye karar verir.

 

8 - The Bastard Son & The Devil Himself 

1. Sezon

On altı yaşındaki Nathan, dünyanın en tehlikeli cadısının gayri meşru oğludur. Babasının izinden gideceğinden korkan Nathan, çocukluğu boyunca yakından izlenir. "İyi" ve "kötü" arasındaki sınırlar aşınırken, Nathan - yaramaz Annalise ve karizmatik Gabriel ile birlikte - yakında gerçekte kim olduğunu keşfedecek.

 

9 - Gözcü (The Watcher)

1. Sezon

Hayallerindeki eve taşınan evli bir çift, "Gözcü" imzalı bir takipçiden gelen korkunç mektuplarla tehdit edilmeye başlar.

 

10 - Warrior Nun

1. Sezon

Gözlerini morgda açan yetim bir genç, Hale Taşıyıcısı olarak Şeytan avcısı rahibelerin gizli tarikatına seçildiğini ve süper güçlere sahip olduğunu öğrenir.