"Çöp Adam" Dizisi İlk Bölümüyle Çarşamba Akşamı Star TV'de!

28.11.2022 14:14

Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan'ın başrolleri paylaştığı "Çöp Adam" dizisi ilk bölümüyle 30 Kasım Çarşamba, Star TV'de seyirciyle buluşacak!

Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan'ın başrollerde olduğu, OGM Pictures yapımı Star TV dizisi "Çöp Adam" bu Çarşamba başlıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden yola çıkan yapımın senaryosu Melek Gençoğlu ve Su Ersöz imzası taşıyor. "Çöp Adam"ın yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın oturuyor.

"Çöp Adam" dizisinin konusu ne?

Çok küçük yaşta hayatla mücadele etmeye başlayan Tamer’i (Engin Altan Düzyatan) giriştiği ekmek kavgasından çok aile sorunları yormuş, Tamer bütün bu zor şartları oyun haline getirerek, içindeki çocuğu korumayı başarmıştır. Anne ve babası tarafından yetiştirme yurduna bırakılmış, kız kardeşi Meryem’le birlikte orada büyümüşlerdir. Tamer şimdi evli ve bir çocuk babasıdır.Tasarladığı bilgisayar oyunu büyük sükse uyandırınca Amerikalı dev bir şirket Tamer’in şirketine ortak olur. Bir anda büyük servet sahibi olan Tamer, ilk iş olarak ailesini yeniden bir çatı altında toplamak üzere boğazda bir yalı alır. Yalıya yerleşen annesi Aysel ve babası Bülent’in keyiflerine diyecek yoktur ama geçen acı günlerin telafisi Tamer için çok zor olacaktır. Tamer’in kurmaya çalıştığı dengeler, Peri’yle (Elçin Sangu) karşılaştığı anda alt üst olur. En yakınından aldığı darbenin şiddetiyle hayattan vazgeçme noktasına gelen Peri, bir anda kendini Tamer’in gizli dünyasında bulur.

"Çöp Adam" dizisinde Sangu ve Düzyatan'a Sedef Avcı, Füsun DemirelSalih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Ugan ve Sinan Albayrak gibi isimler eşlik ediyor.

Kaynak