Sinemalar.com

Vampirler, Kurtlar Vadisi’ni Geçti

Vampirler, Kurtlar Vadisi’ni Geçti
25 Kasım 2009

Açıklanan Türkiye Box Office sonuçlarına göre ilk haftalarından izlenme sayılarına göre Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay, Kurtlar Vadisi: Gladio’yu geçmeyi başardı. Yeni Ay oynadığı 236 salonda 287.851 kişi tarafından izlenirken, Kurtlar Vadisi: Gladio 580 salonda oynamasına rağmen 270.445 kişi tarafından izlendi. Bu sonuçlara göre Türkiye’deki sinemasevelerin tercihi Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay oldu.

 

Bütün Box Office sonuçlarını görmek için tıklayınız.

Tüm yorumlar (86)

Avatar
EsmaPattinson (Amatör) | 30 Haziran 2014, 17:51

EDDY

Cevap Yaz
0
0
VodkaRedbuLL (Figuran) | 7 Mayıs 2011, 17:05

helaaaal kurtlar vadisine bin basmış desene yeaaa :D

Cevap Yaz
0
0
yoyotoure (Dublör) | 9 Ocak 2011, 03:58

gladio'nun konusu ağırdı herkesin anlayabileceği türden değildi tabii yani bizim toy nesle göre değildi pek edvartcığımızım malımsı hareketleri daha hoşumuza gider bizim şaka bi tarafa tabii bende pek şaşırmadım fakat Kurtlar vadisi ırak'ın gelmiş geçmiş en çok izlenen 3 filmden birisi olduğunuda unutmayalım ;)

Cevap Yaz
0
0
sgsl (Dublör) | 21 Eylül 2010, 19:10

dgrusu pek sasırmadm .dd yeniay bnce gzel diildi gladio daha iyiydi. bn twilight serisinin kitabını okudm filmleri bs para etmz. ama basroldeki kahramanlar edwrd jacob fln olnca izlnme oranı artıo. hos bnce rob'un tpi de abartlcak diil ya nyse .dd gladio nun oyuncluk fln daha iyiydi

Cevap Yaz
0
0
fantome (Amatör) | 11 Eylül 2010, 00:07

valla ben bu olaydan ziyade bu yorumlara çok şaşırdım, adamlar tabiki bu vatanı yer bitirir her tarafına sızar bilmem ne eder, millet alacakaranlık ile kıyaslanamaz diyor birde, adamlar kurtlar vadisi filminde türkiyenin gerçeklerini anlatıyor neyin ne oldugunu göstermeye çalışıyor burada önemli olan adamların nasıl oynadığı değil önemli olan filmin konusu, adamlar böyle bir konuyu ele alıp film çevirmişse helal olsun demek lazım bu filmi bir film olarak değilde bir gerçeklik olarak kıyaslamak lazım, eğer bir türkiye vatandaşıysan bu filmin önemini anlaman lazım, ama gel görki yapılan şu yorumlara bakın, dikkat ettimde genel olarak kızlar böyle anlamsız yorumlar yapmış, tabi kızların umrundamı sanki devletinin durumu, kim gelmiş kim geçmiş kim ne etmiş, hepsinin aklı bir karış havada, yok aşkmış yok paraymış yok şuymuş yok buymuş, herşeyden önce devlet aşkı gelir,, ve bir şey daha var, bi kere bu iki film asla birbiri ile kıyaslanamaz zaten, adamlarda burda bir kıyaslama haberi yapmamışlar, sanki galatasaray futbol takımımı daha iyi yoksa fenerbahçe basketbol takımımı daha iyi tartışmasına girmişsiniz iki filminde konusu ayrı.. neyse lafı uzatmanın anlamı yok düşünebilen sözlerimi anlamıştır zaten... ha bu arada iki filmide izledim ikiside gayet başarılı filmlerdi..

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz