"The Marvelous Mrs. Maisel"dan 5. Sezon Fragmanı!

21.03.2023 12:31

“The Marvelous Mrs. Maisel” 14 Nisan 2023’te 5. sezonu ile ekranlara geri dönüyor!

Amazon Prime Video’nun en sevilen dizilerinden “The Marvelous Mrs. Maisel” dizisinin 5. sezonu 14 Nisan 2023’te başlıyor. Dizinin yeni bölümleri haftalık olarak yayınlanacak. Ayrıca 8 bölümlük yeni sezon ile dizi finalini yapacak.

Rachel Brosnahan ve Alex Borstein’ın başrollerini paylaştığı “The Marvelous Mrs. Maisel” 2017 yılında başladı ve bu zamana kadar pek çok prestijli ödül kazandı. Dizi Brosnahan ve Borstein’ın yanı sıra pek çok başarılı oyuncuyu kadrosunda bulunduruyor. İkiliye, Michael Zegen, Marin Hinkle, Tony Shalhoub, Kevin Pollak, Jane Lynch, Luke Kirby ve Stephanie Hsu gibi isimler eşlik ediyor.

“The Marvelous Mrs. Maisel” dizisinin konusu ne?

1958 yılında geçmekte olan dizi, New York’un Yukarı Batı Yakası’nda yaşayan, harika bir aileye sahip sıradan bir ev hanımı olan Miriam ”Midge” Maisel’ın (Rachel Brosnahan) hayatının birden bire nasıl değiştiğini işlemektedir. Mrs. Maisel hayatını tamamen eşi Joel Maisel’a (Michael Zegen) ve eşinin eğlence için yaptığı stand-up gösterilerinin başarısına adamıştır. Eşi Joel Maisel’ın onu terk etmesiyle birlikte Miriam’ın hayatı adeta bir dönüm noktasına girer ve her şey terk edildiği akşam kendisini sahnede başından geçen olayları komik bir şekilde anlatırken, birdenbire alkışları toplamasıyla başlar. 

Kaynak: Screen Rant