Sinemalar.com

Acı Aşk, 18 Aralık'ta Sinemalarda!

Acı Aşk, 18 Aralık'ta Sinemalarda!
3 Aralık 2009

Bir Erkek Üç Kadını Birden Sevebilir… Peki, Üçünü Birden Aldatabilir Mi?

 

Aşk, ihanet, intikam ve entrikalarla dolu “Acı Aşk” Onur Ünlü’nün kaleme aldığı zekice yazılmış bir senaryo... Halit Ergenç, Cansu Dere, Songül Öden ve Ezgi Asaroğlu’nun başrol oynadığı, yönetmen koltuğunda A. Taner Elhan’ın oturduğu film, aileden zengin bir öğretim görevlisinin gönül ilişkileri üzerinden insan ruhunun karanlık yönlerine eğiliyor.

 

Eskişehir’de bir üniversitede edebiyat öğretmenliği yapmakta olan Orhan, evlenmeyi planladığı Ayşe’yle beklenmedik bir anda yollarını ayırıp İstanbul’a gelir ve Oya ile tanışır. Fotoğrafçılık yapan Oya ile belki de hayatının en mutlu günlerini geçirirken daha evliklerinin ilk günlerinde yaşadıkları kötü olaylar ile birlikte kendini zor bir aşk üçgeninin ortasında bulur. Bir yandan da yeni tanıştığı öğrencisi Seda, Orhan’ı çıkılması güç bir yola sürüklemektedir. Üç kadın arasında kalan ve hayatı alt üst olan Orhan’ı zor günler bekler...

 

Üç kadınında körü körüne aşık olduğu Orhan, tercihini ilk aşkı Ayşe’den mi, karısı Oya’dan mı yoksa öğrencisi Seda’dan yana mı kullanacak?

 

Onur Ünlü’nün senaryosunu yazdığı Polisiye Drama tarzındaki film, 18 Aralık 2009’da seyircisiyle buluşmaya hazırlanırken, bu filmin fragmanı Sinemalar.com\'da izleyebilirsiniz.

Tüm yorumlar (17)

Avatar
kirlihariy (Dublör) | 27 Mayıs 2011, 21:21

finali dışında hiç cezbeden bir film değil...sinemaya destek verildi ve enteresan işler çıkmaya başladı buda o dandik işlerden

Cevap Yaz
0
0
TwostarT (Star) | 9 Mayıs 2011, 16:33

Bu filmi bir türlu izliyemedim gitti. Ama izliycem..

Cevap Yaz
0
0
fraghera (Dublör) | 17 Mart 2010, 19:25

Yani filmi bugün izledim de, ne sölesem bilemedim.
En doğru şey kesinlikle zaman kaybı.
Tamam filmde aşk, ihanet, entrika ne ararsan var ama harbi olmamış, tutmamış.
senaristimiz çok değerli sayın Onur Ünlü bey baya kasmış doğu moğu diye eleştirilere filanda girmeye çalışmış ama yok. yabancı romantik komedi filmlerden arak sahnelerle doluydu. özellikle o kadının barda şarkı söylediği sahne...
gerisi filmin sayfasında

Cevap Yaz
0
0
KUDOS (Star) | 16 Aralık 2009, 00:01

cansu dere varsa film izlenir zaten kana susadımdan sonra alıştım sadece güzel bir oyuncu için film izlemeye ne olursa olsun bunuda sinemada izliyecegim Allahın izniyle .
sırf onu dev ekranda görmek bile bana yeter :) .

Cevap Yaz
0
0
songulodenfan (Amatör) | 13 Aralık 2009, 20:03

filmin fragmanını izledim.müziklerini fairuz derin bulut yapmış.ama levent yuksel söylüyor.anlamadım(çok kötü söylemiş şarkıyı,fairuz derin bulut keşke başka bir solist bulsaydı)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz