Sinemalar.com

Harry Potter'ın Yeni Fragmanı Yayında!

Harry Potter'ın Yeni Fragmanı Yayında!
7 Aralık 2009

Harry Potter hayranlarının büyük bir heyecanla beklediği \"Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1\"in ilk fragmanı Sinemalar.com\'da yayına girdi.

 

Yayınlanan fragmanda, Harry Potter serisinde ikiden fazla film yöneten David Yates\'in ve yapımcı David Heyman\'nın kısa yorumlarıyla birlikte, filmin kamera arkası görüntülerinede yer verilen fragmanı Sinemalar.com\'da sizlere sunarız.

Tüm yorumlar (33)

Avatar
ashleyfreund (Figuran) | 30 Ağustos 2010, 23:30

Kimi kandırıyosunuz ya? Birincisi bu bi fragman değil, bu film hakkında gösterilen kamera arkası görüntüleri. Bu video Aralık 2009'da çıktı. Melez Prens'in Blu Ray cd si içinde vardı. BU FRAGMAN BÖLÜM 1 İÇİN YAPILMIŞ OLAN YENİ FRAGMAN DEĞİL KESİNLİKLE! YENİ FRAGMAN EYLÜL AYI İÇİNDE GELİCEK.

Cevap Yaz
0
0
penelopy (Amatör) | 10 Eylül 2010, 03:52

evet kamera arkası görüntüleri fakat fragman niteliği taşıyo sonuçta ! bu yüzden o videoya fragman da denilebilir çünkü filmden sahneler var ! kimseyi de kandırdıkları yok video orda ve herkes de onun ne olduunu anlayabilcek kapasiteye sahip bence !!

0
0
izafiyet (Dublör) | 25 Temmuz 2010, 23:09

 

Dostum haklısın ama her şeyin bir sonu olduğu gerçeğine biz akıllı varlıklar insanlar olarak inanmalıyız ve ekibe daima teşekkürlerimizi iletmeliyiz bunu hak ediyolar. hayal dünyamızı genişletiyorlar. Bu filmden yola çıkarak inanınki bir çok film çıkacaktır. Bence Daniel Jacob Radcliffe Fanına girip ona moraller vermek gerekir. unutmayın biz  her zaman Dünyanın Dertlerine Ortak Olan Bir Ülke Anlayışına Sahibiz. :D

 

Cevap Yaz
0
0
izafiyet (Dublör) | 25 Temmuz 2010, 22:43

Harry Potter 7 Ölüm Yadigarları Bu sene çıkan en iddialı film olucak bence filmsever ve hayal dünyası geniş yönetmenleri çok sevdiğim içinde olabilir. Benim gibi düşünen bir çok izleyici ve bu filmi benim gibi sabırsızlıkla bekleyen çok izleyicininde olduguna eminim. Burdan bir türk olarak David YATES i kutluyorum ve bunu gerçekten hakediyolar.
Tebrikler Harry Potter Ekibi.

Cevap Yaz
0
0
Mustafa19921 (Profesyonel) | 18 Mayıs 2010, 00:15

FİLMİN GİRMESİNE DAHA ÇOK WAR BİZ O SIRA ASKERDEMİ OLURUZ ARTIK KISMET... :D

Cevap Yaz
0
0
starscream217 (Jön) | 5 Mart 2010, 18:08

Zümrüdüanka & Melez Prens hataları bu film ile düzelir umarım.Yönetmen David Yates gerçekten çok kötü.Hiç yönetemiyor.Bu seriyi TİM BURTON yönetseydi böyle bi pişmanlık yaşanmazdı kesinlikle.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz