“Killers of the Flower Moon” Filminden Türkçe Altyazılı İlk Fragman!

22.05.2023 17:01

Martin Scorsese imzalı “Killers of the Flower Moon” filminden Türkçe altyazılı ilk fragman!

Martin Scorsese imzalı, petrol zengini Osage kabilesinin üyelerinin hedef alınması ve öldürülmesini konu alan tarihi bir drama olan “Killers of the Flower Moon” filminden Türkçe altyazılı ilk fragman geldi.

Film, 6 Ekim'den itibaren sınırlı sayıda sinemada gösterime girecek daha sonra 20 Ekim'de tüm dünyada vizyonda olacak. Yapımcılığını Apple Original Films'in üstlendiği “Killers of the Flower Moon” henüz belli olmayan bir tarihte Apple TV+'ta yayınlanmaya başlayacak.

Yapımcılığı Apple ile ortak olan Paramount Pictures filminde, Oscar ödüllü Leonardo DiCaprio, Robert De Niro ve Brendan Fraser'ın yanı sıra Jesse Plemons ve Lily Gladstone gibi isimler yer alıyor. Yetenekli oyuncular da göz önüne alındığında, “Killers of the Flower Moon”un ödül sezonunda oldukça aktif olması bekleniyor.

Scorsese, filmin senaryosunu Eric Roth'la birlikte, David Grann'in aynı isimli çok satan kitabından uyarlayarak yazdı. Kitap 1920'lerin Oklahoma'sında geçiyor. Yerli Amerikalı Osage kabilesinin hedef alındığı seri cinayetleri ve FBI tarafından yürütülen bir dizi acımasız suçla ilgili soruşturmayı anlatıyor.

Bu yılki Cannes Film Festivali'nde prömiyeri yapılan “Killers of the Flower Moon” 9 dakika boyunca ayakta alkışlandı.