"Dilek Taşı" Dizisine İki Ünlü İsim Katılıyor!

30.05.2023 09:57

Kanal D'nin iddialı projeleri arasında yer alan "Dilek Taşı" dizisi, yeni sezon için heyecanı arttırıyor.

Kanal D'nin heyecanla beklenen dizisi "Dilek Taşı"nın hazırlıkları hızla devam ediyor. Pastel Film tarafından yapılan dizi, Yaşar İrvül ve Efe İrvül'ün yapımcılığını üstlendiği bir proje olarak karşımıza çıkacak. Senaryosu Can Sinan tarafından kaleme alınacak dizinin kurucu yönetmenliğini Altan Dönmez üstlenecek.

Hikaye, Cemre ve Sinan çiftinin Ayasofya'daki Dilek Taşı'nın başındaki sahnesinden başlayacak ve geçmişlerine doğru ilerleyecek. Salih Bademci ve Hazal Subaşı'nın ardından, dizinin kadrosuna iki yeni oyuncu daha katılıyor. Bu isimlerden biri, Altan Dönmez'in yönettiği "Gelsin Hayat Bildiği Gibi" dizisinde de yer alan ve "Rüçhan Rona" karakterine hayat verecek olan Özge Özberk olacak.

"Dilek Taşı" dizisi için yeni bir oyuncu daha açıklandı: Teoman Kumbaracıbaşı. Ünlü aktör, dizide "Aras Rona" karakterini canlandıracak. Dizi, 1987 yılında başlayan bir hikâyeye odaklanıyor. Aras Rona ve Rüçhan Rona, oldukça varlıklı bir aileye mensuptur. Figen Kutlu (Hazal Subaşı), Rona ailesinin malikanesinde ailesiyle birlikte yaşamaktadır. İdam cezasına çarptırılan Mustafa'nın (Salih Bademci) eşi vefat ettiği için Çocuk Esirgeme Kurumu'na verilen kızı Cemre'yi Rona ailesi evlat edinmek zorunda kalır. Dizi, duygusal ve etkileyici bir hikâyeye sahip.

Henüz kadro tam olarak belli olmamakla beraber, dizi eylül ayında Kanal D ekranlarda olacak.

Kaynak: Birsen Altuntaş