Sinemalar.com

Sihirbazın Çırağı'nın Türkçe Fragmanı

Sihirbazın Çırağı'nın Türkçe Fragmanı
11 Aralık 2009

Walt Disney Stüdyoları ve “Büyük Hazine” filmlerinin yaratıcıları yapımcı Jerry Bruckheimer ve yönetmen Jon Turteltaub, “SİHİRBAZIN ÇIRAĞINI” sunar. İyiyle kötü arasındaki eski bir savaşın ortasına sürüklenen bir sihirbaz ve onun bahtsız çırağıyla ilgili yenilikçi ve epik bir komedi macera.


Balthazar Blake, (NICOLAS CAGE) Manhattan’ı can düşmanı kötü adam Maxim Horvath’dan (ALFRED MOLINA) korumaya çalışan günümüzün usta bir sihirbazdır. Balthazar bunu tek başına yapamaz, o yüzden görünüşte sıradan biri olan ancak gizli potansiyelini ortaya çıkaran Dave Stutler’ı (JAY BARUCHEL) o istemese de himayesine alır. Sihirbaz, gönülsüz ortağına hızlı bir sihirbazlık sanatı ve bilimi dersi verir ve bu sıra dışı ortaklar karanlık güçleri durdurmak için birlikte çalışırlar. Dave’in “SİHİRBAZIN ÇIRAĞI” olma aşamasında eğitimini tamamlamak, şehri kurtarmak ve kızın gönlünü fethetmek için tüm cesaretine ihtiyacı olacaktır. Senaryosu Matt Lopez ve Doug Miro & Carlo Bernard’a ait filmin ana hikayesi Matt Lopez ve Larry Konner & Mark Rosenthal’in yazdıkları bir hikâyeden yazılmışdı.


Notlar:
•    Film, gişe rekorları kıran “Büyük Hazine” ve “Büyük Hazine: Sırlar Kitabı”nın yıldızı, yapımcısı ve yönetmeni Cage, Bruckheimer ve Turteltaub’ı tekrar bir araya getiriyor.
•    “Kaya,” “Con Air,” “60 Saniye,” “Büyük Hazine,” “Büyük Hazine: Sırlar Kitabı” ve “G-Force”un ardından “Sihirbazın Çırağı” Nicolas Cage’in Jerry Bruckheimer’la birlikte çalıştığı yedinci filmi oluyor.


Sihirbazın Çırağı adlı filmin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm yorumlar (15)

Avatar
TwostarT (Star) | 9 Mayıs 2011, 17:09

Hiç beklediğim gibi bir film olamadı malesef. Daha iyi olabilirdi.

Cevap Yaz
0
0
ctnkyokn (Amatör) | 16 Ağustos 2010, 23:32

bu flim çok güzel bir flim herkesin izlemesini tavsiye ederim. bu flimde geçişler çok güzel olmuş. dave'in bu flimde fizik mantığını kullanarak bir çok şeyi kurtardığını gördüm. bence bu flimde fizik mantığı kullanılmıştır. ama herkese tavsiye ediyorum bu flim çok güzel bir flim.

Cevap Yaz
0
0
tugcm (Artist) | 19 Haziran 2010, 21:12

Nicolas Cagenin oyunculuğu zaten neredeyse bütün filmlerinde Müthiş oluyor... Bu filmini de sabırsızlıkla bekliyorum. Çok değişik bir fragmanı vardı zaten. İlgimi çekti.

Cevap Yaz
0
0
desmond77 (Figuran) | 12 Haziran 2010, 00:00

İzlediğim Çoğu Filminden Hiç sıkılmadım lanetli ada haricinde ..Bbu filmin fragmanı bile çok hoşuma gitti sabırsızlıkla bekliyorum

Cevap Yaz
0
0
DemiiLovat0 (Profesyonel) | 11 Mayıs 2010, 07:44

Nicolas Cage gerçekten harika bit oyuncu..bu filmini de merakla bekliyorum..

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz