Sinemalar.com

Titanların Savaşı, Afişleri Yayınlandı!

Titanların Savaşı, Afişleri Yayınlandı!
11 Aralık 2009

Nihai güç için süren mücadele, insanları krallara karşı ve kralları da tanrılara karşı kışkırtmaktadır. Diğer taraftan, tanrılar arasındaki savaş ta dünyayı yok edebilecek güçtedir. Bir tanrı olarak doğmuş, ancak insan gibi yetiştirilmiş olan Perseus (Sam Worthington), ailesini yeraltı dünyasının kinci tanrısı Hades (Ralph Fiennes)\'e karşı korumak konusunda çaresizdir. Kaybedecek hiçbirşeyi kalmayan Perseus, Zeus (Liam Neeson)\'un güçlerini ele geçirebilecek ve dünyaya cehennemi yaşatabilecek Hades\'e karşı, çok tehlikeli bir görevi yönetmeye gönüllü olur. Şeytanlarla ve korkunç canavarlarla olan savaşı kazanmanın tek yolu tanrı olarak güçlerini kabul etmek ve kendi kaderini çizmektir.

 

Titanların Savaşı/Clash of the Titans Louis Leterrier (The Incredible Hulk) tarafından yönetiliyor. Uluslararası kadronun başrol oyuncusu Avustralyalı Sam Worthington (Terminator Salvation/Terminatör Kurtuluş, yaklaşan Avatar) tanrıların kralı, Zeus’un ölümlü öğlu Perseus’u canlandırıyor. Oscar® Adayı Liam Neeson (Taken/96 Saat, Schindler’s List) Zeus’u ve Oscar® Adayı Ralph Fiennes ( the Harry Potter films, The English Patient) insan korkularından beslenen, yer altı tanrısı, Hades’i canlandırıyor. Diğer rollerde ise Gemma Arterton (Quantum of Solace), Perseus’a yolculuğu boyunca manevi rehberlik eden gizemli Io’u, Mads Mikkelsen (Casino Royale) Perseus’un arayışına kılıcıyla katılan Draco’yu, Jason Flemyng (The Curious Case of Benjamin Button/Benjamin Button’un Tuhaf Hikayesi) bir zamanlar kral olan ancak korkunç bir canavara dönüşen Acrisius’u ve Alexa Davalos da, (Defiance) Perseus başarılı olamazsa hayatını kaybetmeye mahkum olan prenses Andromeda’yı canlandırıyor.

 

Titanların Savaşı/Clash of the Titans\'ı Louis Letterier yönetiyor. Senaryo yazarları Travis Beacham (Dog Days of Summer) ve Phil Hay & Matt Manfredi (Aeon Flux); Beverly Cross tarafından yazılan ve Desmond David tarafından yönetilen Clash of the Titans filminden uyarlandı.  Filmin yapımcısı Basil Iwanyk (We Are Marshall) ve Kevin De La Noy (The Dark Night). Yönetici yapımcılar Akademi Ödüllü Richard D. Zanuck ve Legendary Pictures’dan Thomas Tull, Jon Jashni ve William Fay.

 

Kamera arkası ekibinde: görüntü yönetmeni Peter Menzies Jr. (The Incredible Hulk); yapım tasarımcısı Martin Laing (Terminator Salvation); editör Vincent Tabaillon (The Incredible Hulk); editör David Freeman (The Full Monty); Oscar® ödüllü kostüm tasarımcısı Lindy Hemming (Topsy-Turvy, The Dark Knight); Oscar®  Adayı görsel efektler amiri Nick Davis (The Dark Knight); Oscar®  Adayı protez amiri Conor O’Sullivan (The Dark Knight, Saving Private Ryan) Oscar® Ödüllü özel görüntü efektleri ve animatronik amiri Neil Corbould (Gladiator); Oscar®  Ödüllü makyaj ve saç tasarımcısı Janny Shircore (Elizabeth); ve besteci Craig Armstrong (Moulin Rouge!) yer alıyorlar.

 

Warner Bros. Pictures, Legendary Pictures işbirliği ile bir Thunder Road Film/Zanuck Company yapımı, bir Louis Letterier filmi olan Titanların Savaşı/Clash of the Titans\'ı sunar. Film 2010 baharında gösterime girecek. Film’in dağıtımı bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures tarafından gerçekleştirecektir.

Tüm yorumlar (11)

Avatar
TwostarT (Star) | 9 Mayıs 2011, 17:17

Abartıldığı kadar iyi olmayan bir film. Çok daha iyi olabilirdi.

Cevap Yaz
0
0
1limitless (Figuran) | 6 Temmuz 2010, 08:28

Filmin 3D Olması Filmi Daha Da İlgi Çekici Bi Hale Getiriyor Ve Güzelleştiriyor.

Cevap Yaz
0
0
koruskov (Dublör) | 9 Mart 2010, 13:11

Film gösterime bir girse ilk gün gidip izlicem :D

Cevap Yaz
0
0
PersPrensi23 (Dublör) | 24 Aralık 2009, 13:29

Oyundan uyarlanan tüm filmler dikkatimi çeker. Sanırım bu da oyundan uyarlamaymış. Fragman fena gözükmüyor. Bakalım nasıl bişey çıkacak.

Cevap Yaz
0
0
dipnot (Jön) | 15 Aralık 2009, 18:52

Film konusu, kamera arkası ekibi ve oyuncuları ile oldukça dikkat çekici gözüküyor. Merakla bekliyoruz.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz