Sinemalar.com

ABD’ De İnanılmaz Rekor

ABD’ De İnanılmaz Rekor
14 Aralık 2009

Abd’ de toplam 107$ milyon gişe başarısı sağlayan ‘paranormal actıvıty’ 15 ocak 2010’ da ülkemizde vizyona giriyor.


Micro bütçesi ile de dikkat çeken filmi Paramount ‘BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ BİR BAŞARI’ olarak değerlendirdi.


1 milyon kişi içerisinde yer almak isteyenleri bu güne kadar görülmemiş fun grubu içerisinde toplayan film Dünya çapında geniş bir yankı uyandırdı. Yorumlara Twitter.com sitesinden ulaşabilirsiniz.


Görüntü ve efekt kullanımları ile gelmiş geçmiş en korkunç filmlerden biri olan film izleyenlerden tam not aldı ve bu hızlı yükselişini korudu.


SEN UYURKEN NELER OLUR?


İzleyenlerin tüylerini ürperten fragmanı ile Facebook, MySpace ve Twitter, kullanıcıların bir anda gözdesi haline gelen film; evlerinde paranormal olaylardan şüphelenen genç bir çiftin gece neler olup bittiğini kamera ile kaydetmelerini konu alıyor.


TEK BAŞINIZA İZLEMEYİN!


İzleyiciyi Ne Kadar Korkutabilirsin? ’ sorusu ile yola çıkan film yüksek adrenalini ile dikkat çekiyor.

Tüm yorumlar (22)

Avatar
mrlynmnsn (Profesyonel) | 27 Ocak 2011, 18:39

saçmalık ya tek kelimeyle berbat hiç beğenmedim sinemadan soğudum resmen hiç güzel değildi...

Cevap Yaz
1
0
emmanuella (Figuran) | 6 Aralık 2010, 03:48

Berbattı! Zaten hiçbir baatıl inancım yoktur mistik varlıklar vesaire.. İyi bir HD Camera ile ben daha iyisini yaparım!Aşırı derecede vasattı.. Amerika da fenomen haline gelmesi amerikan halkının bu tür (fal,burçlar,cinler,iblisler,ruh çağırma seansları) onlarda takıntı haline gelmiş olmasına bağlıyorum:)

Cevap Yaz
1
0
zfrertugrul (Amatör) | 22 Mart 2010, 04:36

walla onu bunu bilmem tek kamera ve 4 kişi ile bizim ülkemizde film çekseler inatla eleştirirler amerikada ise bu film el üstünde tutuldu çok basit bi film olmasına ragmen son sahnede ayak parmaklarımdan sac uclarıma kdar titredim :) ama sadece son 6 dk ve bu filmin devamı gelmeyecekse neden sebebinin ne oldugunu açıklamadılar? Gerçek bir olaydan alındığına inanmıyorum bu hikayeyi 12 yaşındaki bir TÜRK evladı da yazabilir fakat saygı göstermesini bilmemiz gerek...

Cevap Yaz
0
0
tugiizmir (Artist) | 14 Şubat 2010, 14:59

kesinlikle çok iyi bir film..klâsik korku/gerilim -her nasıl adlandırıyorsanız- filmlerinden çok farklı we son zamanlarda izlediğim en iyilerden birisidir..kaçırmayın derim..

Cevap Yaz
0
0
kinoman (Profesyonel) | 25 Ocak 2010, 11:45

amerikalıların her beğendiği şeye atlamamak laızm. bence bu film de blari witch te çok abartıldı gereksiz şişirildi.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz