Renèe Dwyer

| 16 Şubat 1972
8,8/10
Sarah Clarke, Alacakaranlık, Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 ve On Üç yapımları ile tanınan Oyuncu.
Devamını Oku

Renèe Dwyer Biyografi

Renée özgürlüğüne çok düşkün ve çabuk kavrayan bir kişilik. Edward ve Bella arasında ki güçlü bağı hemen farketmiştir. İyi gözlemler ve biraz da çocukça bir tarafı da vardır.

Hobilerine olan ilgisini çabuk yitirir ve odaklanma sorunu vardır . Bir keresinde Bella annesini unutkan ve dalgın olarak tanımlar. Yaşına göre kendini genç hisseder. Sorumsuz ve sempatiktir. Genç evlenmek üzerine olumsuz düşünceleri vardır.

Renée Balla’ yı çok sevmektedir ama kesinlikle iyi çocuk yetiştirebilecek bir yapıya sahip değildir. 18 yaşında Charlie ile evlenmiş ve Bella doğduktan kısa süre sonra da Charlie’ yi terk etmiştir. Bella ile Phoenix’ e taşınmış ve orada Phil Dwyer ile tanışmış ve birbirlerine aşık olmuşlardır. Phil maçlar için seyhat ederken o evde Bella ile kalmış ama Phil’ den ayrı kalmak onu çok mutsuz etmiştir.

Bella Charlie’ nin yanına taşınıca Renee ve Phil de Phil’ in yeni takımının olduğu şehre, Florida’ ya taşınmışlardır. Yeni Ay kitabında Renée Bella’ yı Forks’ da ziyaret eder ve onun için çok endişelenir. Bella’ nın mezuniyet törenini Phil’ in geçirdiği sakatlık yüzünden kaçırır , ama anne-kız sürekli iletişim halinde olmuşlardır özellikle e-posta yoluyla. Alacakaranlık’ da Bella Edward’ a Renée’ nin onun en iyi arkadaşı olduğunu söyler.