Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Matthew Underwood

Matthew Underwood profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
9.0/ 10
74 oy
97 kullanıcının favorisi

Matthew Underwood

ABD

23 Nisan 1990

Biyografisi

Matthew Underwood doğdu ve Sunshine State Florida büyüdü. eğlenceli Matthew için içgüdüsel istek olması 8 yaşında başladı. Orlando Florida , o gösteriş başardı bir rekabet için eğitim itibaren izleyici binlerce yetenekleri olduğunu . O Green Ajans yaptığı ajanlarla Miami Florida kariyerine takip başladı hangi sonra. Bugünkü gençlerin zihinleri için \" Kids Line \" bir haber raporlama programı dahil olmak üzere çeşitli reklam ve Televizyon Pilots , onun yeteneklerini off gösterilen , \"E- Venture Kids \" bir eğitim programı çocukların toplumların yurt dışındaki kültürleri hakkında bilgi yardımcı olur. Onun erken yıllarda Matthew, Barefoot Su kayağı, Wake Boarding , Kite Surfing , Para- yelken, Skate Boarding ve Sörf, bir yaşam tarzı Matthew ile onun sınırlarını zorlayan doğa sporları için bir tutku bulundu sallamak gibi görünüyordu asla ve Sky Diving ile sürdürmektedir ,,, Kaya Tırmanma Sörf Rüzgar ve BASE Atlama . Los Angeles\'a bir animatör olarak büyümeye yerini sonra, Matthew yakında dünya çapında çocuk gösteride oyunculuk için dünya tutkusunu göstermeye başladı \" Zoey 101 \"nerede o Bencillik, cinsiyetçi , Sıcak Guy tasvir \" Logan Reese \". Matthew Zoey 101 üzerinden 4 yıl boyunca 90 Ülkeleri tüm dünyada da kalpleri erimeye devam etti. Matthew, onun avantajlı konular Sanat Programları Okullar bizim harika gezegeni kurtarmak yardım etmeye kadar çeşitli dünya genç beyinlerin eğitmek yardımcı olmak için kullanmadan ilgi görüyor . Matthew dünya bu , kendi kaybetmiş ve ihtiyacı olanlara tıbbi sarf malzemeleri okul çekmek için evlerini inşa etmek için yardımcı gitti daima onun etrafında başkalarına yardım etmek için bir tutku sahip . Matthew filmlerdeki gibi , \" hangi o Animated Vampire oynayarak onun Ses Yetenekler göstermek başardı Casper Scare Okulu eğlendirmek için tutkusu göstermeye devam ediyor \" Thatch \" yanı sıra Nickelodeon hit televizyon dizisi \" Avatar ile : hangi o sesi oynadığı The Last Airbender \" Hide \", arsız Firebender . O son zamanlarda film yeni film bir reality show of \" Matthew \" habersiz henüz acımasız yarışmacı ölen tek çocukluk hayallerinin yerine \"Reality Horror Night \" . O bir oyunculuk öğretmeni genç dünya eğlence fikirlerini açık ve hayal bitmeyen kullanmak yardımcı dolaşarak diğer genç oyuncular ile tutkusunu paylaşmaya devam etmektedir.

Devamı
Gizle
Tüm yorumlar (7)
Avatar
boşver (Dublör) | 13 Temmuz 2011, 19:02

zoey 101 de cool görünüşü ve eğlenceli ruh haliyle süperdi.  umarım daha çok filmde oynar...

Cevap Yaz
0
1
matthew90 (Profesyonel) | 15 Şubat 2011, 20:05

Havalı kendini begenen harika bi çocuk lafları çok süper ve herkese mantıklı akıllar veriyor hem zeki hemde yakışıklı olarak zoey 101 de tanıdım onu...

Cevap Yaz
0
1
suvari12 (Jön) | 27 Temmuz 2010, 23:08

high school musical da Troy Bolton rolüne aslında o oynicakmış ama sonra vazgeçmişler

Cevap Yaz
0
1
EmmaDanRupert (Figuran) | 8 Haziran 2010, 14:44

bu başarılı oyunculukala, tatlı bakışlarla ve inanılmaz yakışıklılıkla nasıl olur da sadece zoey 101 de rol alır anlamıyorum gerçekten. tuhaf! bence oynadığı filmlerde birçok isim görmeliydik.!

Cevap Yaz
0
0
dorduncutekilsahis (Star) | 23 Mart 2010, 21:53

sempatik ve iyi bir oyuncu..zoey 101 sayesinde tanıdım..

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz