Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Geovanny Corvera

Geovanny Corvera profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.8/ 10
4 oy

Geovanny Corvera

El Salvador

8 Kasım 1977

Biyografisi

Geovanny Corvera (aka Geo) birçok beceri ---- bir adam büyük bir sanatçıdır ve ---- yüzleri profesyonel stuntman/actor----, dramatik, karizmatik, komik ve heyecanlı bir. En önemlisi olarak yorumcu Corvera kişi onun inanılmaz yetenek, tutku ve çeşitliliğin daha fazla deneyim istiyorum yapar! \" - Anonim

O San Miguel, El Salvador doğdu. 7 yaşında, Geovanny ve ailesi Virginia Büyükşehir DC bölgesinde ABD\'ye taşındı. O Geovanny onun yadsınamaz tutku ve dövüş sanatları için doğal yetenekli yeteneği keşfedilen zaman uzun sürmedi. O (eğitim kurumları ve eğitmenler için bilgilerini görmek ... etkileyici!) Geovanny rekabet devre geziyordu süre zarfında bir çocukken dövüş sanatları çalışmaya başladı, o Kuzey Amerika Spor Karate Association (NASKA tarafından \"top on\" oylandı ) ve formlar, silah ve fikir tartışması bölünmeler Ulusal Kara Kuşak Ligi (NBL). O rekabet ederken sadece onun şaşırtıcı beceri, teknik ve yaratıcılık için tanındı değil ....ama zaman ve tekrar tekrar Geovanny onun güçlü bir bağlılık, dokunulmaz beceri, temiz form ve albenili tutku için geri kalanı üzerinde göze çarpıyordu!

Geovanny Corvera amacıyla sinema ve televizyon için eğitim ve deneyim onun 21 artı yaş kullanmak için 2000 yılında Los Angeles\'a taşındı. Tae Kwon bir gurur Üçüncü Derece Kara Kuşak şaşırtıcı Capoeira ve o çok çalışmak ve geliştirmek için sürekli eğitmek devam jimnastik becerileri ile Do gibi onun, ruhsal, fiziksel ve yaratıcı kendini sanatsal. Sık sık böyle inanılmaz sektöründe kariyer yanı sıra sürekli böyle yetenekli ve başarılı sanatçı ile büyük projeler üzerinde çalışma yeteneğine sahip olmaktır mübarek nasıl ifade eder. (Devam güncelledi bakın veya www.geocorvera.net gidin) Geovanny Corvera çalışkan, kararlı ve çalışma aktör minnettar ve dublör olduğunu. Bir sanatçı, 2007 yılında göz tutmak için!

Devamı
Gizle

Tüm yorumlar (0)

Avatar
Görüşleriniz