Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Rohit Shetty

Aşk Treni Türkçe Altyazılı Fragman
Rohit Shetty profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.8/ 10
11 oy
4 kullanıcının favorisi

Rohit Shetty

Bilinmiyor

Bu bilgi mevcut değildir.

Katkıda Bulunduğu Son 8 Yapım

Hepsini Göster

Tüm yorumlar (3)

Avatar
setenayfb (Figuran) | 8 Eylül 2015, 01:16

SRK ve Rohit'in katıldığı Aap Ki Adalat programında sunucunun ona içimden geçenleri tüm samimiyetiyle söylediğinde içim rahatladı resmen. :) Uçan arabalarla, efektlerle dalga geçti, Rohit çocuklar için yaptığını söyledi ama bunları birinin söylediğini duymak bile mutlu etti! :D Yapma Rohitcim, etme azıcık gerçekçilik lütfen. :)

Cevap Yaz
0
0
setenayfb (Figuran) | 2 Temmuz 2015, 00:20

Filmlerde aksiyonu aşırı abartıyor, bu yönüyle filmlerini sevdiğim oyuncular olmadıkça izlemiyorum. CE'de de bu vardı, SRK ve Deepika olayı renklendirmiş, komedi kısmını doldurmuşlardı ama aksiyonu genelde olduğu gibi vasattı. Halk bunu istiyor diye okumuştum bir yerde ama bana çok ilginç gelmişti. Her neyse, Dilwale gibi SRK ve Kajol'ün 5 yıl sonra bir araya geldiği filmi çekiyor, umarım batırmaz, MNIK gibi olacağını düşünmüyorum zaten ama yine de beklediğimize değecek bir şeyler çıkarsa iyi olur.

Cevap Yaz
0
0
nehirsrk (Amatör) | 6 Ağustos 2013, 23:23

Chennai Express'in biricik yönetmeni:) kamera arkasına baktığımızda mizahi yönünün bayağı gelişmiş olduğu görülüyor:)genelde aksiyon komedi çekiyor zaten..Golmaal ve Singham filmlerini izlemiştim.
bence CE onun ustalık eseri olacak :)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz