Nick Lachey

6,2 7 oy

Nick Lachey Biyografi

Nicholas Scott "Nick" Lachey, 9 Kasım 1973 doğumlu ABD'li şarkıcı, söz yazarı, aktör, yapımcı ve televizyon kişiliğidir. Lachey 98 Degrees erkek grubun bir üyesi olarak ün kazanmıştır.

Onun ardından eşi, Jessica Simpson ile Nick ve Jessica: Daha sonra gerçeklik televizyon dizisi Newlyweds oynadı.O iki solo albüm, SoulO ve Me What's Left of yayımladı. O Charmed dizisinde yinelenen bir rolü vardı.Lachey Cate Fopma-Leimbach ve John Lache ile Harlan, Kentucky Kentucky ve Virginia sınırı yakınlarında doğdu.Mezuniyetinden sonra Los Angeles, Kaliforniya'da Güney Kaliforniya Üniversitesi (USC) katıldı.USC az bir yıl sonra ailesine daha yakın olmak istedi ve o spor tıp okudu ve Sigma Alpha Epsilon kardeşlik içinde bir kardeşi oldu Oxford, Ohio, Miami Üniversitesi'ne devredilmiştir.Lachey 2007 yılında üçüncü solo albümü üzerinde çalışmaya başladı. Lachey de Red Bedroom Productions de bir şarkıcı olarak, iyi bilinen bir TV dizisi, One Tree Hill oynadı.Aralık 2009 yılında Sing-Off, a capella grupları içeren dört bölümlük bir Amerikan şarkı yarışması barındırılan, o NBC gösterinin ikinci sezonu için Aralık 2010 döneminde kere daha çalışmış oldu bir rol aldı.What's Left Of Me videosunun yayımlanmasından kısa bir süre sonra Vanessa Minnillo, Lachey ve Minnillo oynadığı onun 2006 müzik videosuyla birlikte çıkmaya başladı.Daha sonra Haziran 2009 yılında ayrıldı.Ama 2009 Ekimayında tekrara biraraya geldiler ve nişanlandıklarını duyurdular.Onun idolü film yıldızı ve aksiyon kahramanı Bruce Willis.En sevdiği aktris Michelle Pfeiffer.Sevdiği film Scarface (1983).Büyük bir Cincinnati spor fanı.Onun en sevdiği 98 Degrees şarkısı "Give Me Just One Night (Una Noche). Michael Jackson's 30.Yıl konserde sahne, o "Man in the Mirror" ın ilk ayeti bir kısmını seslendirdi izleyici güçlü alkış birini aldı.

2002'den 2006'ya dek şarkıcı Jessica Simpson ile evli kalmıştır. 2011'de Vanessa Minnillo ile evlendi. Bu evlilikten 3 çocuğu oldu.

Devamını Oku