Antonio Banks

6,7 16 oy

Antonio Banks Biyografi

Alvin Burke Jr, Müslüman olduktan sonraki adıyla Hassan Hamin Assad, ring adıyla Montel Vontavious Porter veya MVP, Amerikalı profesyonel güreşçi. WWE'de mücadele etmiştir.
[2] Burke, önceki profesyonel güreşçiler Soulman Alex G ve Normandiyalı Smiley tarafından eğitildi. [3] Burke, pek çok bağımsız terfi için onun kariyerinde erkenden güreşti, toplam devamlı hareket güreşinde bir sınır dahil (TNA). Bu terfilerde onun zamanı esnasında [4], o, single çeşitli şampiyonluklar içeride yarışı kazandı. Burke, 2005\'te WWE\'le işaret etti, ve (DSW) WWE\'in gelişmeye yönelik bölgesine McDonough\'ta derin güney güreş tayin edildi, Gürcistan.
[4], SmackDown damgasına terfi ettirilmek olduktan sonra, Burke, 2006 Ekim\'de onun WWE güreş sahneye ilk çıkışını yaptı. 2007\'de [4], o, WWE Birleşik Devletler şampiyonluğunu yakaladı, onu şirketle onun ilk başlık hükümdarlığına yapmak. [5] onun hükümdarlığı, en uzun zamandan beri WWE\'in, 2001 ve üçüncüde şampiyonluğun sahipliğine başlığın tam tarihinde en uzun geldiğiydi. O aynı yıl, Burke, hasırla yan yana WWE etiket takım şampiyonluğunu dayanıklı yakaladı. Onun, 17 Mart\'ta ikinci zaman boyunca Birleşik Devletler şampiyonluğunu kazandığı [6], 2009.

Devamını Oku