Paul London

8,3 3 oy

Paul London Biyografi

Paul Michael Londra  (16 Nisan\'da doğmuş, 1980), dünya güreş eğlencesiyle onun zamanı boyunca bilinen (WWE) en iyisinin olduğu Amerikalı profesyonel bir güreşçidir.
Teksas güreş akademisinde eğitilmek olduktan sonra, Londra, şerefin halkası için, onunun asla, bir başlığı kazanmamasına rağmen yarışmaya başladı, onun yüksek risk taarruz hareketleri yüzünden hayranların arasında popüler başladı. O sonra, toplam devamlı hareket güreşi için yarıştı, sıfır-bir, ve çeşitli bağımsız terfileri güreşiyor olan, pek çok şampiyonluğu kazanıyor olan profesyonel, ve ECWA yöneticisini 2003\'te 8 turnuvaya kazandı.
Londra, geç 2003 WWE\'de onun sahneye ilk çıkışını yaptı, ve hemen diğer cruiserweight Spanky\'la birlikte çalışmaya başladı (Brian Kendrick). Kendrick kısaca, WWE\'i bıraktıktan sonra, Londra, tencereyle bir etiket takımını Kidman\'a oluşturdu, ve onlar bir arada, WWE etiket takım şampiyonluğunu kazandı. Onların ayrılmasından sonra, Londra, cruiserweight bölümünde yarışmaya başladı, ve WWE Cruiserweight şampiyonluğunu kazandı. Geç 2006, Kendrick, döndü, ve ikisi, bir takım olarak düzeltti. Londra ve Kendrick önceden, önceki WWE Diva tarafından idare edildi, Londra\'nın önceden, çıktığı Ashley Massaro. Kendrick\'in, 2008 Haziran\'da SmackDown damgasına taslak çıkarıldığı zaman takım ayrılması, ve Londra, o yıl sonra bırakıldı.
2009\'da, o, onun, WWE\'de melez yunuslarını oluşturmak için Bryan Danielson\'la o zamandan beri takımlı sahip olduğu, profesyonel güreş gerillası için yarışmak, bağımsız ciruite döndü, Londra, önceki bir WWE Cruiserweight çok iyi bir şekildedir, dünya etiket takımı çok iyi bir şekilde, ve WWE etiket takımını çok iyi bir şekilde aldatır. WWE etiket takımının, şiddetle savunduğu gibi onun ikinci hükümdarlığı esnasında, Brian Kendrick olan Londra ve onun ortağı, başlığın yaratmasından beri en uzun hüküm süren WWE etiket takım şampiyonları oldu.

Devamını Oku
Bu sanatçı için henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!