Görüyorum ki benden uzun süredir
haber alamamışsın! Vizyona giren filmlerden ve en son gelişmelerden anında haberdar olmak ister misin? İzin Ver Daha Sonra
Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Mickie James

Mickie James profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.6/ 10
10 oy
5 kullanıcının favorisi

Mickie James

Bilinmiyor

31 Ağustos 1979

Mickie James Biyografisi

(31 Ağustos\'ta doğmuş, 1979) Mickie Laree kalabalıkları, basitçe Mickie kalabalıkları olarak bilinen daha iyi, (WWE) güncel WWE Divas\'ın, şiddetle savunduğu gibi onun çiğ damgasında gözüküyor olan dünya güreş eğlencesine işaret edilen Amerikalı profesyonel bir güreşçidir.
Kalabalıklar, onun, ismin altında Alexis Laree bilindiği bağımsız devirde bir uşak olarak 1999\'da onun profesyonel güreşen kariyerine başladı. O, birkaç kampta, onun, ulusal dikkati kazandığı 2002 Haziran\'da (TNA)\'i güreşiyor olan toplam devamlı hareket için çalışmaktan önce onun güreşen yeteneklerini geliştirmek için eğitti. Daha sonra sadece birkaç dış görünüş, o, bir ahrın, toplantıyı çağırdığı ve grupla açılara yazıldığına katıldı. O, eğlence maçlarının saat düzeneği portakal evinde karıştırılması için hem de tek kadındır.
Kalabalıklar, 2005 Ekim\'de WWE\'de gözüktü, ve Trish Stratus\'la bir storylinede yerleştirildi, Stratus\'un en büyük hayranının olanın, meşgul edilen avcıya döndüğü, hangi kalabalıkların hilesindeydi, neredeyse bir yılda devam eden bir açı. O, bir itişi aldı, ve o, WrestleMania-22\'de onun ilk WWE kadınlarının şampiyonluğunu kazandı, onun, dört zamanın bir toplamını tuttuğu bir başlık. Kalabalıklar hem de, geceleyin şampiyon 2009\'un hem kadınlarınki hem de Divas başlıklarını şimdiye kadar tutmuş olmak için tek ikinin biri Divas\'a olması için onun ilk Divas şampiyonluğunu kazandı, diğer olan Michelle McCool. Böylece bir 5 kerenin, genelde şiddetle savunduğu onu yaparken.

 

Devamı
Gizle

Tüm yorumlar (1)

Avatar
ekin963 (Profesyonel) | 20 Eylül 2010, 22:34

Çok seviorum mickie james bence başarılı güçlü ve güzel bi güreşçi

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz