Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Amruta Khanvilkar

Himmatwala (2013) Fragman
Amruta Khanvilkar profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.1/ 10
4 oy
1 kullanıcının favorisi

Amruta Khanvilkar

Hindistan

23 Kasım 1984

Biyografisi

Amruta Khanvilkar (23 Kasım 1984 Pune, Maharashtra yılında) Hindistan Bollywood ve Marathi filmlerde görünen bir Hint film oyuncusu. O Hintçe ve Marathi filmiyle başladı ve bir Marathi sinema önde gelen oyuncularından olan ve başarılı bir dancer. Amruta olarak Pune Raju ve Gauri Khanvilkar doğdu kendisi kurmuştur. Bir orta sınıf için Maharashtrian aile aittir. Bir kız kardeşi Aditi. Amruta adında Zee "bir parçası Zee TV'de 2004 yılında yayınlanan bir yetenek avı göstermekti. Talent Hunt yarışmasında üçüncü sırada, o Sahara One TV Series Ada serileri izledi star için gitti Time Bomb 9 / 11. Ayrıca Zee Music yayınlanan günlük "Bollywood gece" demir attı.

Daha sonra o Marathi filmler Golmaal (Marathi film) 2006 yılında başlayan kariyerine başladı. O Marathi film Saade Maade Teen (2007) hangi Zee Talkies tarafından üretilen ve bir Marathi filmler grossing yüksek biridir önde gelen kadındı. Ayrıca Marathi bir dans parçası tabanlı reality show, Ekapeksha Ek, o büyük bir dansçı olarak onu yapmaya hazır kanıtlanmıştır.

Halen ETV-Marathi üzerinde program, Komedi Express, ev sahipliği yapıyor.Amruta da birçok Hintçe filmlerde Mumbai Salsa, Hattrick, Sözleşme ve Phoonk gibi çalıştı. O son bir lavani "Wajle ki Bara" film Natarang (Marathi) performans görüldü. Şarkı bir movie. she kothrud Pune yaşardım vurgulamaktadır biridir.

Devamı
Gizle

Katkıda Bulunduğu Son 3 Yapım

Tüm yorumlar (0)
Avatar
Görüşleriniz