Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Dilara Gönder

Dilara Gönder profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.1/ 10
11 oy
10 kullanıcının favorisi

Dilara Gönder

Türkiye

17 Haziran 1983

Biyografisi

Dilara Gönder, 1983 doğumlu televizyon sunucusu.

Almanya'nın Herrenberg kentinde dünyaya gelen Gönder, Bornova Anadolu lisesi ve Yeditepe Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü'nü bitirdi. Çeşitli radyolarda programlar yaptıktan sonra Fenerbahçe TV'de ve TRT'de çalıştı. Daha sonra NTV'ye transfer oldu ve spor programlarında sunuculuk yaptı. Ayrıca Zor İşler adlı bir programın hazırlanıp sunumunda görev aldı. 2014 yılıyla birlikte oyunculuğa başlayan Dilara Gönder, Ne Diyosuun? adlı dizide rol alacak.

Tüm yorumlar (2)

Avatar
semtaski (Artist) | 27 Mart 2014, 05:27

ne yalan söyleyeyim kısa saçıyla tanıyamadım. hiç yakışmamış. sonradan dizinin ikinci veya üçüncü bölümünde dizinin başlangıcında oyuncuların isimlerinin gösterildiği sırada denk geldim. şok oldum. laa bu kız nasıl dilara gönder. kim seni o hale sokmuş. önceden bu kadar tipsiz değildin. her neyse bana ne arkadaş. oyunculuğuna gelecek olursak bu kız olur. beceri isteyen bir çok şeyi yapıyor. ama biraz daha duygu katmalısın. çok odunsu duruyorsun. bir de şu tipini mipini düzelt yaa. valla ayar ettin beni burda.

Cevap Yaz
0
0
mrburaksakar (Amatör) | 14 Mart 2014, 13:44

İlk defa Ne Diyosuun dizisinde oynadı. Güzelliği kadar olmasa bile; oyunculuğu güzelmiş. Ama bence oyunculuğu aksatmadan, spikerliğe devam etmeli. İlerleyen yaşlarda oyunculuğa yönelmeli... Veya daha uzun süreli projelerde oynamalı.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz