Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Burcu Esmersoy

Burcu Esmersoy profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.4/ 10
143 oy
104 kullanıcının favorisi

Burcu Esmersoy

Türkiye

2 Ekim 1976

Biyografisi

Beşiktaş Lisesi ve ardından İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü\'nden mezun oldu. New York Üniversitesi\'nde Hospitality, Tourism and Sports Management eğitimi aldı. 1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında Miss International seçilerek Türkiye\'yi Japonya\'da temsil etti ve Dostluk Güzeli oldu. Kanal D\'de çocuk programları yapımcılığı ve program sunuculuğu yaptı. Dialog Spikerlik ve Sunuculuk Okulu\'nu derece ile bitirdi. 2000 ile 2005 yılları arasında CNN Türk\'te spor departmanında dış haber editörlüğü, muhabirlik ve spor spikerliği yaptı. Formula 1 yarışlarını yerinde takip etti ve programlar yaptı.2006 yılının Nisan ayında NTV\'de Spor Servisi programının sunuculuğunu yapmaya başlayan Esmersoy, halen bu görevi devam ettirmekle beraber NTVSpor kanalında da programlar yapmaktadır. Ayrıca Evo Otomobil dergisinde ve NYC dergisinde yazıları yayınlanmakta olan Burcu Esmersoy çok iyi derecede İngilizce ve İtalyanca biliyor.

Devamı
Gizle

Katkıda Bulunduğu Son 2 Yapım

Popüler Yorumlar
AydnKaplan (Amatör) | 14 Kasım 2013, 09:38

öykü serter'den sonra reality/eğlence programı sunarken ne kadar itici olunabilir, vurgular ne kadar kötü olabilir, yarışmacılara ne kadar yukarıdan bakılabilir gibi konularda zirveye oynamakta olan sunucu. geçenlerde scarlett johannson'ı güzel bulmadığını -daha doğrusu kendisinin ondan daha güzel olduğunu- ima eden bir açıklama yapmıştı, olabilir. göz zevkidir, güzellik görecelidir. ama dil mi güzel dilber mi hesabı, burcu esmersoy o tavırları o ses tonu o bakışlarıyla isterse dünyanın en güzel kızı olsun, scarlett johannson'dan kat be kat itici ve yapmacık.

1
10
Tüm yorumlar (38)
Avatar
sinemacyz (Figuran) | 10 Temmuz 2015, 17:55

güzel bir kadın olabilir .ama mesleğinden çok magazinlerle gündeme oturması onu son derece itici yapıyor

Cevap Yaz
0
0
buseee26 (Amatör) | 17 Haziran 2014, 21:57

Adını ilk duymaya başladığım andan beridir sevmiyorum kendisinden itici soğuk buz parçası neresi güzell yahu hiçmi güzel görmediz birde kendini çok güzel sanması yokmu ahh gülesim geldi 38 yaşına girdi yaşlandı yaşlandı gençler kıyaslmasın kendin scarlett johannson'84lü çıtır 30 yaşında scarlett kendisi ondan 8 yaş büyük gerçi scarlett burcu diye bir insanın varlığından habersiz orası ayrıı sevmiyorum bu kadını karşımda olsa döverim o derece

Cevap Yaz
1
3
ShadyLady (Figuran) | 1 Nisan 2014, 21:16

Güzellik olarak çok beğendiğim bir bayan en başta kadında bi çekicilik var bu kadına çirkin diyenler bile içten içe beğeniyordur .Dişiliğini de iyi kullanıyor tam bir vamp kadın .

Cevap Yaz
3
1
ertu43 (Dublör) | 18 Mart 2014, 00:18

arkadaşlar uzun lafın kısası itici ukala ...................................................................................................................................................................................................................................................gibi

Cevap Yaz
2
1
elfzeus (Figuran) | 7 Şubat 2014, 12:08

bu kadın kendisini dünyanın en güzel kadını olarak görüyor sanırım.. konuşması, jest ve mimikleri çok itici.. her uzun bacaklı hatunu her işin içinde görmek istemiyoruz yeter artık.. yahu biraz da yetenekli, sevimli, içten insanları oyuncu-sunucu yapın. üstelik güzellik denen şeyin hiç bir kalıcılığı yokken..

Cevap Yaz
0
3
Görüşleriniz