Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Mennan Yapo

Sıradışı Fragman
Mennan Yapo profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.3/ 10
19 oy
6 kullanıcının favorisi

Mennan Yapo

Almanya

Bu bilgi mevcut değildir.

Mennan Yapo Biyografisi

Türk asıllı Alman yönetmen Mennan Yapo (Yapıcıoğlu). \'Premonition\' (2007) adlı filminde, Sandra Bullock başrol oyuncusu olarak yer alıyor.

Tüm yorumlar (4)

Avatar
FORHAN (Jön) | 24 Ekim 2017, 23:41

Sıradışı filmi ile tanıdığım yönetmen.

Cevap Yaz
0
0
zola103 (Dublör) | 24 Eylül 2009, 18:21

açıkçası herkesin yorumuna ve düşüncesine saygı duymak lazım ama bence türk asıllı olması ve iyi işler yapabilecek olmasıyla insanların gurur dumasında kötü birşey yok açıkçası neden bir yönetmenimiz  dünyaca ünlü olupta (bu adamdan bahsetmiyorum) suanda sinemammızdaki yönetmenlerden biri iyi ve başarılı işker yapınca bunu bir türk yönetmen yaptı diye gurur dumayacakmısınız o zmn türk yönetmenin filmi denilecek ve türkiyenin adı geçecek kac sektörd türklerin adını duyuyoruzki bence bu adamda başarılı işler yapmaya devam edrse almanya doğumlu olsa ve burda yaşamamış bile olsa bir türk yaptığı için gurur duyulmalı

Cevap Yaz
0
0
bodakedi (Jön) | 19 Nisan 2007, 23:02

Ne güzel ve saçma... Adam bir film çekti diye göklere çıkarıp niye gururlanıyoruz ki... Tempo olarak iyi olabilir ama çok iyi olmayan bir filmi çekti diye mi? Evrenzel düşündüğümüz zaman birşeyler olacak. Bu kafayla gidersek zor.

Cevap Yaz
0
1
faruk45aslan (Amatör) | 17 Eylül 2012, 23:13

türk asıllı dio zaten türk bile demiyolar :)

1
0
KediKadin (Jön) | 19 Nisan 2007, 13:15

ben bu yönetmenin almanlığını türklüğünü yargılamak durumunda veya tartışmak amacında değildim. yalnızca sırf adamın genetik olarak türk olması bize gururlanma payı verirmi onu sorgulamıştım. "vay bee biz bu adamla aynı ırktanız" diye gururlanabilmek bana biraz anlamsız geliyor. ama çok anlamlı bulanlar da olabilir, inanın hiçbir görüşe saygısızlık etmek niyetinde değilim. buyrun gururlanın.

Cevap Yaz
0
0
Metiss (Dublör) | 26 Haziran 2010, 16:30

Ben görüşlerinize saygı duyuyorum ama birde şu var bir Türk asıllı bir yönetmen Sandra Bullock gibi başarılı bir oyuncuyla film çekmiş. Çokta güzel bir film olmuş ve Türkiye'nin bir çok köşesinden insanlar böyle şeyleri hayal ediyorlar. Ve bir şekilde onu bir Türk'ün yapması onlar için umut kaynağı oluyor. Ve bu yüzden bu umut gururu doğuruyor. Aynı sizin dediğiniz gibi "vay be adam ne film yapmış hemde Türk" diyor herkes. Gururlanma sebebimiz Türk olmasından ziyade Türk olmasına "rağmen" oluyor doğal olarak..

0
0
jackville (Star) | 12 Eylül 2008, 08:50

sana katlıorum kedi kadın. banada saçma gelio. güzel film yapmış eline sağlı ama genetik olarak türk olduğu için bu bize gururlanma payı vermez bencede ama tabi gururlanmak isteyenide engelleyemeyiz...

0
0
Görüşleriniz