Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Perihan Mağden

Perihan Mağden profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.1/ 10
7 oy
1 kullanıcının favorisi

Perihan Mağden

Türkiye

Bu bilgi mevcut değildir.

Tüm yorumlar (2)

Avatar
hipocondriyak (Artist) | 24 Haziran 2011, 22:43

ali ile ramazan romanının film olarak yapılıpi, vizyona girmesini çok istiyorum :)

Cevap Yaz
0
0
Notos (Jön) | 9 Kasım 2007, 13:48

gerçekten sevdiğim bir yazar bu insanin fotorafinin olmamasi çok iğrenç bir durum teşkil ediyor, çünkü yüzünde olan o samimiyetten kimseciklerin haberi dahi yok.

Cevap Yaz
0
0
sedeff (Artist) | 9 Kasım 2007, 15:10

sen neden bu kadar alıngan bi adamsın yaa.. ne söylesek tersinden anlıyorsun ve hatalarını hiç bir şekilde kabul etmiyorsun.. benimki fikir vermekten başka bişey değildi.. buraya yorum yazıyorsan cevaplarınada açık olmalısın.. iğrenç bi durum diyeceğine ekleyebilirdin eksikleri..

0
0
Notos (Jön) | 9 Kasım 2007, 14:54

neden bu kadar küstahça tavır içine giriyorsun bilerek mi?yoksa bana karşi bir gıcıklığın mı? var inan ben hayatta inanmadiğim ve doğru olmadiğinda şüphe etmediğim hiçbir şeyi yazmam.eğer senin için yeterli bir samimiyette değilse bişey diyemem ama benim için yeterli ve zihnimin bir köşesinde yazili amacim buydu zaten güzide insani bir kişi dahi hatırlasin(sen olduğun için sevindim)ama bana karşi böyle tavır sergilersen inan benimde bidahi sefere tavrim çok farkli olabilir.(ve iyiki hatırladin çünkü bilmek hatırlmaktır çünkü samimiyet hatırlamaktan gelir.)

0
0
sedeff (Artist) | 9 Kasım 2007, 14:42

hıı bu arada yok istemem dersen, senin ve siteye üye olan herkes için ben ekleyebilirim..

0
0
sedeff (Artist) | 9 Kasım 2007, 14:40

fotoğrafını, hatta biyografisini ve doğum tarihini sen eklemek ister misin?? madem bu kadar seviyorsun hem çok hoş olur, hemde kimse bahsettiğin samimiyetten mahrum kalmamış olur.. ne dersin??

0
0
Görüşleriniz