Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Akrep Nalan

Akrep Nalan profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.5/ 10
27 oy
10 kullanıcının favorisi

Akrep Nalan

Türkiye

26 Nisan 1954

Biyografisi

26 Nisan 1954 tarihinde Ankara Yenimahalle\'de doğdu. Nüfus Cüzdanındaki adı: Füsun Nalan Açın\'dır. Eğitimini Ankara Bahçelievler Alparslan ilkokulunda, Ortaokulu Adana Kız Lisesi ve Uşak Ticaret Lisesinde tamamladı. 8 yıllık muhasebecilik hayatından sonra sahne çalışmalarına başladı. Albümleriyle dinlendi ve ün kazandı.

Tüm yorumlar (3)

Avatar
BaRDaS (Profesyonel) | 22 Ağustos 2013, 23:28

Hayat Bilgisi'nin müzik öğretmeni.

Cevap Yaz
0
0
daniel-brk (Efsane) | 18 Mart 2010, 02:57

kendisi aslınd aoyuncu dğil şarkıcı bir şakrısını dinelmiştim bodrumla ilgiliydi galiba ve çok güzeldi onun dışında yeteneksiz sayılır ama seside çok güzel ..

Cevap Yaz
1
0
cemertem (Artist) | 2 Haziran 2008, 14:14

bu yorumumda onun oyunculuğunu değil insan olarak akrep nalan nasıl biridir bunu irdeliyeceğim. uzaktan tanıdığım kadarıyla anlatmaya çalırsam akrep nalan harika bir yüreğe sahip bir kadın. oldukça doğal, kendi halinde bir kadın. kompleksi olmayan diğer ünlüler gibi her şeyi takıntı yapanlardan değildi. bahçesinde yetiştirdiği meyve sebzeleri pazarda satacak kadar natural bir insan akrep nalan. peki neden bu kadar dalga konusu olurdu? çıktığı tv programlarında hep bu kadar kiloyu nasıl aldın, niye şişmansın, hiç zayıflamayı denedin mi? gibi saçma sapan sorular sorulurdu. 5 kilo verdiğini söyleyincede nerenle verdin gibi saçma bir cevap da alırdı akrep nalan. (cem özer) ayrıca bir döneme damgasını vurduğu köpeklerinden biri bahtiyarı yanlışlıkla öldürünce köpek katili, hayvan düşmanı gibi söylemlere maruz kalmıştı. ama o sabırla cevap verirdi. bilerekten öldürmediğini yanlışlıkla üstüne oturması sonucunda böyle bir şeyin yaşandığını yinelerdi. işte böyle bir kadın akrep nalan. türkiyenin yetiştirdiği sanatçılar içerisinde en büyük yüreğe sahip kadın. efsane.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz