Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Erkan Ocaklı

Erkan Ocaklı profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.3/ 10
5 oy
2 kullanıcının favorisi

Erkan Ocaklı

Türkiye

Bu bilgi mevcut değildir.

16 Kasım 2008

Tüm yorumlar (4)
Avatar
alple (Profesyonel) | 23 Haziran 2010, 12:52

filmlerde oynamaya devam etseydi başka yerde olabilirdi

Cevap Yaz
0
0
pervaneli (Amatör) | 26 Kasım 2008, 17:31

SENİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ ERKAN BABA!

Karadeniz müziğinin unutulmaz sesi Erkan Ocaklı, tedavi gördüğü Kartal Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti.
Pankreas kanseri teşhisiyle uzun bir süredir yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren Karadeniz müziğinin üstatlarından Erkan Ocaklı, tedavi gördüğü Kartal Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Saat 00.00 sıralarında hayatını kaybettiği açıklanan Ocaklı'yı sevenleri ve dostları son anında da yalnız bırakmadı. Acı haberi duyan aile dostları ve sevenleri hastaneye akın etti. Ocaklı ailesine taziyelerini iletmek için gelenler arasında Kamil Sönmez ve Mustafa Topaloğlu da vardı. Böylesine bir üstadı kaybetmenin oldukça acı verdiğini dile getiren Sönmez ve Topaloğlu, Ocaklı ailesinin yanında olduklarını ifade etti. Bu arada sanatçıya yakın isimlerden Şehit Aileleri Derneği Başkanı Necati Selvitok, "Uzun zamandır Kartal Devlet Hastanesi'nde tedavi görüyordu. Pankreas kanseriydi. Onu hiç unutmayacağız" dedi.

Bu arada eşinin yattığı son yastığa sarılarak gözyaşı döken Nebahat Ocaklı ve çocukları Acarkan ile Büşra'nın oldukça bitkin oldukları gözlendi.

Bizlerde Erkan Ocaklıya Allahtan Rahmet Başta Ailesine,Sanat Camiasına ve Sevenlerine Başsağlı Dileriz...

Cevap Yaz
0
0
pervaneli (Amatör) | 20 Temmuz 2008, 15:20

Sayın erkn ocaklı geçirmiş olduğu pankreas kanseri dolayısıyla tedavi görmüş ve geçirdiği ameliyat ve tedavi sonucundan sağlığına kavuştuğunu öğrenince çok sevindim tv'de onun sesini duyunca havalara uçtum..
Erkan babaya çok geçmiş olsun dileklerimle ellerinden öper saygı ve sevgiyle selamlıyorum (ramazan bayramını iple çekiyorum inşallah dediği gibi karadeniz fırtınasına katılırda O güzel yüzünü görür hasret gideririm)

Cevap Yaz
0
0
yildiraycinar55 (Amatör) | 9 Şubat 2008, 17:37

erkan ocakli üstadin saglik durumundan haberdar olan bir kardesim varmidir

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz