Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Gülden Karaböcek

Gülden Karaböcek profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.5/ 10
19 oy
7 kullanıcının favorisi

Gülden Karaböcek

Türkiye

4 Kasım 1953

Biyografisi

Katkıda Bulunduğu Son 2 Yapım

Tüm yorumlar (5)

Avatar
Tomhaardy (Profesyonel) | 3 Ağustos 2014, 01:39

Şarkılarıyla, sesiyle beni kendimden geçiren bir kadın. Onu dinlemek bana huzur veriyor..

Cevap Yaz
0
0
Dapoet (Artist) | 11 Ocak 2014, 08:37

Çok güzel bir kadın olmasından üstelik şarkıları çok harika bambaşka bir kadın hayran olmamak imkansız eğer ağlıyorsam yaşıyorum ben şarkısını öneririm.. Kraliçesin Gülden..

Cevap Yaz
0
0
sharpcr (Artist) | 27 Ekim 2009, 06:29

Bu kadar tatlı bir sese sahip arabesk sanatçısı daha tanımadım ben.Oyunculuğunu görmedim fakat çok güzel bir sese sahip hele CEZA şarkısı mükemmel..

Cevap Yaz
0
0
mutavalli (Jön) | 24 Ekim 2009, 22:41

oyunculuğuyla ilgili söyleycek birşeyim yok ancak arabesk fantazi ses sanatçısı olarak muhteşem şarkılara imza atmıştır. ne zaman bitecek tanrım bu azap,diyemedim,dilek taşı bunlardan bir kaçıdır.

Cevap Yaz
0
0
alexseeler (Profesyonel) | 23 Haziran 2009, 14:41

Gülden Karaböcek' in oyunculuğunu çok beğenmem ama müzikte çok başarılı olduğuna inanıyorum. Gerek ses yönünden gerekse beste ve söz yazarlığı yönünden harika. Onda insanın kulağını okşayan içini yumuşatan bir ses var. Gülden Hanım müzikteki ilk büyük çıkışlarını Şah Plak döneminde türkü aranjeleri ile yapmıştır. Daha sonra yabancı şarkıların üzerine Türkçe sözlerle söylediği parçaları da bir o kadar başarılı yorumlamıştır. Bomba çıkışını ise Elenor Plak' tan çıkan türkü aranjeleri ve arabesk parçaları ile yapmıştır. Kadife gibi ve dişi sesi ile söylediği duygusal parçaları insanları ipnotize edercesine etkisi altına almıştır. Gülden Karaböcek' in sesini nice seneler duymak dileğiyle.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz