Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Elisabetta Canalis

Elisabetta Canalis profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.6/ 10
16 oy
10 kullanıcının favorisi

Elisabetta Canalis

İtalya

12 Eylül 1978

Biyografisi

Elisabetta Canalis (12 Eylül 1978 Sassari, Sardunya) İtalyan model ve oyuncu. Canalis Deuce Bigalow filmlerinde küçük roller vardı: Avrupalı Jigolo ve Virgin Territory.


Aynı zamanda televizyon programı Striscia la notizia bir "Velina" idi. 2007 yılında yıllık müzik festivali, Festivalbar ev sahipliği yaptı. 2009 yılında co-Total Request Live İtalyan versiyonu ev sahipliği yaptı. Her ikisi onun Lakeside gayrimenkul olarak Romancing tespit edilmiş olarak Halen, George Clooney çıkıyor.

Tüm yorumlar (2)
Avatar
mrvistanbul (Artist) | 30 Temmuz 2010, 17:21

Hollywood yıldızı George Clooney'in 2009 yılından bu yana birlikte olduğu Elisabetta Canalis, polis yetkilileri tarafından Milan'da bir gece kulübünde ulu orta kokain kullanma iddiasıyla suçlanıyor.
Ünlü model Elisabetta Canalis, mekan güvenliği tarafından büyük bir soruşturmanın parçası olarak gizli kamera ile tespit edilmiş.
İtalyan gazetesi Corriere della Sera'nın özel haberinde, Karima Menrad adında eski bir model de Canalis ile birlikte uyuşturucu kullandıklarını açıkladı.
Karima yaptığı açıklamada şöyle diyor, “ Elisabetta Canalis ile kokain kullandığımı hatırlıyorum. 2007 Aralık ayında bir kulüpteydik. Şimdi ismini hatırlayamadığım bir ünlü ile partideydik. Kokaini kim getirdi hatılamıyorum ama oradaki herkes kullandı”
İlgili kulübün sahiplerinin suçlandığı iddianamede de geçen bu ifadeler neticesinde kulüp kapatıldı ve sahipleri şimdilik ev hapsinde tutuluyorlar. Bu soruşturmayla bağlantılı olarak diğer bir ünlü Milan klübü olan Hollywood da inceleme altına alındı.ALINTI

Cevap Yaz
0
0
TwilightMiracle (Jön) | 18 Temmuz 2010, 14:56

kendisi çok tatlı ve şeker bir oyuncu :) . oyunculuğu hakkında pek bir bilgim yok :S

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz