Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Clarence Nash

Clarence Nash profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.8/ 10
3 oy
1 kullanıcının favorisi

Clarence Nash

ABD

7 Aralık 1904

20 Şubat 1985

Katkıda Bulunduğu Son 8 Yapım

Hepsini Göster

Tüm yorumlar (2)

Avatar
fergo10 (Profesyonel) | 16 Ağustos 2011, 19:42

Nash, izlenimci olarak 1920'lerin sonunda kendisi için bir isim yaptı KHJ , Los Angeles radyo istasyonu, gösteri , Merrymakers . Daha sonra görev aldıAdohr Süt Şirket tanıtım amaçlı. Dubbed "Clarence, Adohr Kuş Adam Whistling" Nash bir ekip ile sokaklarda bindi minyatür atları ve çocuklar için davranır verdi. Nash 1932 yılında Disney Studio tarafından atların ekibi oldu ve resepsiyonist onun Adohr tanıtım sayfasının bir kopyasını terk etmeye karar verdi.Bakılırsa, onun adını bir reprise görünüm tanındı Merrymakers birkaç gün önceki ve Walt Disney'in kendisi Nash vokal becerileri etkilendim. O gayri resmi bir seçmelere yapmak istendi.
 
 

Donald Duck

Nash seslendirmelerinden birkaç geçti ve Walt Disney Nash, bir aile kendi kimliğe bürünme verince oldu ördek . Disney Nash mükemmel konuşan bir ördek, gelecek kısa animasyon, rolü için ilan The Wise Little Hen . Ördek, tabii ki, Donald Duck, 120 üzerinde şort ve filmlerde Nash, yaklaşık 50 yıldır ses gitti.Nash ünlü ses özelliği son filmi Mickey Christmas Carol , onun ölümüne kadar reklam tanıtımlarını ve diğer muhtelif malzeme Donald ses sağlamak için devam etmesine rağmen, 1983 yılında piyasaya .
Donald Duck, dünyanın en ünlü çizgi film karakterlerinden biri haline geldi ve bu büyük bir kısmını Nash kendine özgü sesi nedeniyle oldu . Çok iyi tarihinin en çok tanınan karakter seslerinden biri olabilir. Ses hem ducklike kalite ve herkes Donald (adil çoğu zaman oldu hangi) bir öfke içine uçtu, özellikle anlamak için genellikle çok zor olduğu gerçeği ayırt edilir. Dünya çapında, tüm yabancı dillerde Nash dile Donald en ses Disney şort (, yardım için tercüme edilmiştir Donalds'ın sesi tutarlı tutmak için fonetik alfabe ) anlamına gelen Donald, tüm dünya çapında bağdaşmazlık, onun aynı seviyesini korudu . Mad dergisi, içindeDisney karakterleri, 1950'lerde çizgi-şerit tarzı hiciv, "Darnold" Duck "quacky, anlaşılmaz bir" ses "çeviri" özellikli .

Cevap Yaz
0
0
Cinemayorumlari (Efsane) | 5 Ekim 2010, 14:01

Danold In yarıtıcılarından biri heralde vefat etmiş kendisi

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz