Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Kelly Chen

An Empress and the Warriors Fragman
Kelly Chen profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.5/ 10
21 oy
11 kullanıcının favorisi

Kelly Chen

Hong Kong

13 Eylül 1973

Kelly Chen Biyografisi

1973 HongKong-Çin doğumlu, oyuncu aynı zaman da Şarkıcıdır

1995 yılından bu yana bir çok albüm çıkaran Kelly Chen \"A Love Concerto\" ile iyi bir çıkış yakalamıştır.

Tüm yorumlar (2)

Avatar
59keira200 (Figuran) | 1 Temmuz 2011, 16:19

Yüzü çok tatlı ve kendisini izletmeyi çok iyi beceriyor..Favori oyuncularımdan biri..Kılıç kullanması çok iyi olan kızlarn arasında yer almakta..:D

Cevap Yaz
0
0
tayroalmi (Profesyonel) | 10 Haziran 2010, 09:02

bence en önemli filmi olan Lavanta neden buraya yazılmamış ki süper bir filmdi
Athena (Kelly Chen) ; sevglisi ölmüş ve onun yasını tutan genç , yalnız ve bir o kadarda mutsuz bir kadındır. Tek başına yaşamakta ve esansları karıştırarak, insanların ruh hallerine göre kullanabilecekleri bir dükkanda, koku uzmanı olarak çalışmaktadır. Athena, sevgilisi ölmesine rağmen ona hala sadakatle bağlıdır ve onun arkasından her daim göz yaşı dökmektedir. İşin ilginci, gözyaşlarının bir bardağa, bir su kabına düşmesini de sağlayarak ağlamasıdır. Her akşam , iş çıkışı, turuncu uçan bir balon alır. Gece yarısı, üzerine seni çok özledim yazarak balonu gökyüzüne bırakır.
Yine benzer bir gece, kuvetini, insanları mutlu eden fakat kendisini bir türlü huzura kavuşturamayan lavanta esansı eşliğinde doldurmuş , içinde ağlarken bir gümbürtü kopar. İşte film burada başlıyor. Gökyüzünden, insan formunda, fakat sırtında koskocaman beyaz kanatları olan bir “şey”, Athena’nın terasına düşüvermiştir.
O şey, insan gıdasına değil, sadece “sevgi”ye ihtiyaç duyan ve sevgi ile karnını doyurup, yaşayabilen bir melektir. İnsanlara Angel (Takeshi Kaneshiro) olarak tanıtılır.
mutlaka ama mutlaka izlenmeli
 

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz