Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Sophie Auster

Lulu On The Bridge Fragmanı
Sophie Auster profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.6/ 10
9 oy
2 kullanıcının favorisi

Sophie Auster

ABD

6 Temmuz 1987

Biyografisi

Sophie Auster (6 Temmuz d. 1987, Brooklyn, New York), Amerikalı aktris ve şarkıcı. O yazar ve yönetmen Paul Auster ve yazar kızı Siri Hustvedt olduğunu.
Sekiz yaşındayken, Auster ders şarkı almaya başladı. Bir yıl sonra bir filmde çok küçük bir bölümü vardı; on iki yaşına kadar o dersleri oyunculuk başladı. De 16, o, bir müzik kariyerini takip ilgi ifade babası Michael Hearst ve Joshua Camp müzik ikilisi biri Ring Zero arayarak onun bağlantılarını kullandı.
Biz Kimiz olarak Paul Auster Smart olarak kendi müzik-edebiyat projeye katkıda bulunan, kendisi ve kızı hem ilgili prizewinning belgesel film gösterilir. Daha sonra birlikte komple bir albüm üretmek için karar verildi. babası, şarkı seçimi tavsiyesi üzerine çoğunlukla dışında kendi metinler (Sophie, üçü Paul Auster elinden iki türetmek) ve geleneksel bir ortaçağ İngilizce bir şiir önde gelen Fransız sürrealist seçin: Guillaume Apollinaire, Philippe Soupault oluşur , Tristan Tzara, Robert Desnos yanı sıra Paul Éluard. bu şarkı sözleri çoğu içine Paul Auster\'s ilk yıllarında İngilizce zaten tercüme edilmişti. Sonunda kendini albüm Sophie Auster onun iyi eğitilmiş ses ve One Ring Zero çok yönlü bir etkileşim gösterir başlıklı çıkan müzik düzenledi.
Temmuz 2006\'da Auster Rolling Stone dergisinin İspanyol sayının kapak oldu. 2008 yılında ikinci albümü Cabaret Broken Down üzerinde çalışıyor.

Devamı
Gizle

Tüm yorumlar (0)

Avatar
Görüşleriniz