Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Ian Petrella

Ian Petrella profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
9.8/ 10
1 oy

Ian Petrella

Bilinmiyor

Bu bilgi mevcut değildir.

Biyografisi

Ian Petrella üç yaşındayken, Herb Tannen Talent Ajansı\'nda çalışan bir teyze tarafından bir öneri de oyunculuk kariyerine başladı. Ian bir sözleşme ve bir S.A.G. sunuldu onun ilk seçmelere sonra kart. Yıllar boyunca o sayısız televizyon reklam ve TV şovları yer aldı. 1983 yılında Ian artık klasik tatil filmi \"A Christmas Story\" de Randy Parker parçası indi. Ian rol için tanıma her türlü alacağı zaman bu kadar daha sonra kariyerinde olmaz, ama milyonların kalbine koydum bu filmi oldu.

onun teen yıllarında Ian ve oyunculuk devam sonradan komedi improv okumaya başladı. O LA ünlü Groundlings Komedi Tiyatrosu\'nda çalıştı. 17 yaşında o, seçmelere en genç kişi oldu derslere katılmakla kabul edilmeyecektir. LA Ian onun komedi pirzola Kazanılan çevresinde küçük izleyiciler için yapılması. Oyunculuk Ian yaratıcı suları için yeterli değildi, kendisinin eğlence iş daha yollar keşfetmek istedim. O bir P.A. olarak küçük bir konser var Yeni bir kukla şovu. Ian o güzel kuklalar ile iyi olduğunu ve bir puppeteer olarak kariyerine başlamak olduğunu keşfetti. Bu ona Ninja Kaplumbağalar, Power Rangers bir kaç konser ve Jim Henson proje üzerinde çalışmak için büyük bir fırsat indi.

Binyıl sonra iş yavaşlatmak gibi görünüyordu ve Ian tamamen şov dünyası ve oyunculuk çıkın. Onun S.A.G. döndü pasaport için kart ve Avrupa için ayrıldı.

Ian o sinema eğitimi ve film ve tiyatro için bağımsız kukla yapılan San Francisco, ancak, bu LA için, eve gelip zaman değildi karar verdi. okulda iken Ian animasyon keşfetti. Bu Ian beri iyi keşif yapmak ve kuklalar yapmak para bitmiş oldu. Ian hala bu gün karikatür ile tutkusu devam ediyor.

Kader bu ki, Ian \"A Christmas Story\" nin 20. yıldönümü için onu davet eden bir beyefendiden bir çağrı aldı. , Döküm üyesi ve arkadaşlar onun geçmişten ile yeniden diriltilmesi Hollywood başka denemeye Ian istenir. Yeni bir o uzun zaman önce ölmüş düşünce, Ian verebilecek bir kez daha tekrar hafif bir ateş spot ışığı geri onun adını almak için ilham kıvılcım ile.

Los Angeles CA geri Çökeltme. Ian ortak web içeriği oluşturma ve çeşitli animasyon kısa üreten bir prodüksiyon şirketi kurdu. Bugün Ian hayranları eski ve yeni binlerce düşkün anıları geri getirmek, tur ve yapmak görünüşe tatil sezonunda \"A Christmas Story\" nin döküm geri kalanı ile birlikte devam ediyor.

Devamı
Gizle
Tüm yorumlar (0)
Avatar
Görüşleriniz