Cinecity Sinemaları

Sevgili sinemasever, bu hafta tam 11 film vizyona girdi! Bu hafta vizyona giren filmlerin Cinecity Sinemalarına ait seans bilgilerini bu sayfadan öğrenebilirsin! Sana en yakın Cinecity sinema salonlarını şehir seçerek filtreleyebilir ya da tüm Cinecity sinemalarını görmek istersen aşağıda yer alan listeyi inceleyebilirsin.

1993 yılında kurulan ve Alarko Turizm Grubu, Hillside Leisure bünyesinde bulunan Cinecity Sinemaları şu an İstanbul ve İzmir’de toplam 20 salonda hizmet vermektedir. Özgün hizmetleri, tanınmış restoran ve cafeleri ile Türk sinema seyircisinin sinema alışkanlığını başka bir boyuta taşımayı başaran Cinecity, kiralanabilen sinema salonları ve bilet kampanyaları hizmetleri de sunmaktadır.

Cinecity Sinemaları’nda gösterimde olan vizyondaki tüm filmlerin ve bu hafta vizyona giren Ferhat ile Şirin, Stalker, Solaris gibi filmlerin Cinecity Sinemaları seanslarını öğrenmek için aşağıda yer alan Cinecity sinema salonları listemizden size en yakın Cinecity Sinemaları sinema salonunu seçebilirsiniz. Listedeki salonların isimleri üzerine tıklayarak o salona ait tüm Cinecity Sinemaları film seanslarını görebilir ve vizyondaki tüm Cinecity Sinemaları filmleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Cinecity

Zeytinburnu

Etiler

İzmir Cinecity

Çiğli