Cinetech Sinemaları

Sevgili sinemasever, bu hafta tam 11 film vizyona girdi! Bu hafta vizyona giren filmlerin Cinetech Sinemalarına ait seans bilgilerini bu sayfadan öğrenebilirsin! Sana en yakın Cinetech sinema salonlarını şehir seçerek filtreleyebilir ya da tüm Cinetech sinemalarını görmek istersen aşağıda yer alan listeyi inceleyebilirsin.

Torunlar Şirket Grubuna bağlı bir kuruluş olan Cinetech Sinemaları 2006 yılında sinemaseverlerin sinema algısını iyileştirmek amacıyla kurulmuştur. Dünya’daki tüm gelişmeleri ve yenilikleri keşfederek seyircisini son teknoloji ile donatılmış salonlarda ağırlayan Cinetech, çalışanlarına ve hizmet kalitesine verdiği önem ve kampanyaları ile de öne çıkmaktadır.

Cinetech Sinemaları’nda gösterimde olan vizyondaki tüm filmlerin ve bu hafta vizyona giren Ferhat ile Şirin, Hotel Mumbai, Beyaz Karga gibi filmlerin Cinetech Sinemaları seanslarını öğrenmek için aşağıda yer alan Cinetech sinema salonları listemizden size en yakın Cinetech Sinemaları sinema salonunu seçebilirsiniz. Listedeki salonların isimleri üzerine tıklayarak o salona ait tüm Cinetech Sinemaları film seanslarını görebilir ve vizyondaki tüm Cinetech Sinemaları filmleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Cinetech

Haramidere

Haramidere Cinetech Torium Torium Alışveriş Merkezi Saadet Dere Mah. 68. Sok. No:50 Esenyurt/İstanbul

Başakşehir

Başakşehir Cinetech Mall of İstanbul Süleyman Demirel Bulvarı Mall of İstanbul AVM Başakşehir/İstanbul

Mecidiyeköy

Bursa Cinetech

Emek

Bursa Cinetech Korupark Adnan Menderes Mah. Mudanya Cad. Korupark AVM Emek/Bursa

Osmangazi

Bursa Cinetech Zafer Plaza Cemal Nadir Cad. No:181 Zafer Plaza AVM Bursa

Antalya Cinetech

Kepez

Antalya Cinetech Mall of Antalya Sinan Mah. Antalya Alanya Yolu Havaalanı Karşısı No:371 Altınova/Antalya

Kütahya Cinetech

Kütahya Cinetech Sera Akkent Mah. Eskişehir Yolu 1.Km Kütahya Sera AVM Kütahya