ATV Dizileri

Ateş Kuşları (2023) afişi
Ateş Kuşları
Dram
2023
Türkiye
"Ateş Kuşları" dizisi kadere karşı koymayı başaran sokak çocuklarının hikayesini anlatıyor. Kendilerine "Köksüzler" diyen grubun en büyüğü 13, en küçüğü 6 yaşında, biri kız, biri otistik olan beş sokak çocuğundan oluşuyor. Çöplükte kırk günlük bir bebek bulmalarıyla ise hayatları farklı bir yola sapıyor. Dizide, bu çocukların "Köksüzler"den "Ateş Kuşları"na dönüşme yolculuğunu izliyoruz. “Ateş Kuşları” dizisinde İlayda Alişan, Hande Soral, Efekan Can, Görkem Sevindik ve Burak Tozkoparan gibi isimler yer alıyor.
Safir (2023) afişi
Safir
Aile , Dram
2023
Türkiye
Safir 'Saklı Kalan Bir Aşk Hikayesi' dizisi, Gülsoy ailesinin bir gecede değişen ihtiras, tutku, intikam ve zorbalık sınavları ile dolu tehlikeli yollarda kaybolma hikayesini anlatıyor.
Ben Bu Cihana Sığmazam (2022) afişi
Ben Bu Cihana Sığmazam
Macera , Suç
2022
120dk
Türkiye
Senaryosunu Yusuf Alp ve Alican Yaraş'ın yazdığı, yönetmenlik koltuğunda Onur Tan oturduğu dizinin başrolünde Oktay Kaynarca bulunuyor. Devlet adına görev yapan ve bir sabotaj kurbanı olan kardeşinin intikamını almaya and içen Cezayir, ölü taklidi yaparak yeni bir hayata başlar ancak onun için bu hayattan kopmak kolay olmaz.
Aldatmak (2022) afişi
Aldatmak
Dram
2022
140dk
Türkiye
Saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimi olan Güzide, pek çok evliliği yıkımdan kurtarmış; birçok çocuğun hak ettikleri şefkat ve sevgiyi görmesini sağlamış, her zaman adaletin yanında olmuş dürüst ve prensipli bir insandır. Kocası ve iki çocuğuyla örnek bir aile olduklarını, onurlu bir hayat yaşadıklarını, evliliklerinin geri kalanının alışılmış bir sevgi, mutluluk ve huzur içinde geçeceğini zannetmektedir. Bir gün Güzide'nin tesadüfen çektiği bir ilmek çorap söküğü gibi ilerler ve mutlu sandığı ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale olduğunu fark etmeye başlar.
Kardeşlerim (2021) afişi
Kardeşlerim
Dram
2021
Türkiye
Hayatta karşılaştıkları her şeye ve her kötülüğe rağmen birbirlerinden aldıkları destekle yollarına devam eden dört kardeşin öyküsü gözler önüne seriliyor. Girdikleri bu hayat mücadelesinde ne kadar dibi görseler de umutlarından vazgeçmeyen kardeşler sevginin ve dürüstlüğün gücünü gözler önüne seriyor.
Kuruluş Osman (2019) afişi
Kuruluş Osman
Aksiyon , Dram , Savaş
2019
120dk
Türkiye
20 Kasım 2019'da ilk bölümü yayınlanan dizi Bozdağ Film'in yapımcılığını üstlendiği yönetmenlik koltuğunda Metin Günay'ın oturduğu senaryosunu Mehmet Bozdağ'ın yazdığı Diriliş Ertuğrul'un devamı düşüncesinde tarih, macera ve drama türünde hazırlanan bir Türk dizisidir. Dizi, adından da anlaşılacağı üzere Osmanlı İmparatorluğu'nun kurucusu Ertuğrul Gazi'nin oğlu Osman Bey'in hayatını betimlemektedir.