Kanal D Dizileri

İnci Taneleri (2024) afişi
İnci Taneleri
Dram
2024
Türkiye
Dizide cezaevinden çıkan Azem Yücedağ'ın (Yılmaz Erdoğan) yaşam mücadelesi ve geçmişiyle yüzleşmesi merkeze alınıyor. Acılarla dolu geçmişi, taşıdığı büyük bir sır ve sırtında hayatın yüküyle umudun peşinden koşan Azem, kolyesinden kopan, dağılan inci tanelerini tekrar toplamaya çalışacak.
Senden Önce (2024) afişi
Senden Önce
Dram
2024
Türkiye
Başarılı bir iş insanı olan Hakan’ın 6 aylık eşi İrem’le problemli evliliğiyle açılacak olan dizi geçmişlerinden derin bağları olan 2 kadının travmasını anlatacak.
Kraliçe (2023) afişi
Kraliçe
2023
Türkiye
Birbirinden oldukça farklı hayatlar yaşayan 3 kardeş, babalarının ölümünün ardından yeniden birleşir ve üç kardeşin hayat mücadelesi başlar.
Üç Kız Kardeş (2022) afişi
Üç Kız Kardeş
Aile , Dram
2022
150dk
Türkiye
3 kız kardeşin isimleri Türkân, Dönüş ve Derya’dır. Sadık Bey ve Nesrin Hanım’la birlikte kucak kucağa oturur ve onları bekleyen şahane yılların hayallerini kurarlar. Dizi, İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlandı.
Aşk ve Umut (2022) afişi
Aşk ve Umut
Dram
2022
Türkiye
Edremit'te zor şartlar altında çalışan ve üniversite sınavına hazırlanan Zeynep, sonunda Türkiye beşincisi olur ve istediği üniversitenin hukuk bölümünü kazandı. Üniversiteye gitmek için annesiyle birlikte İstanbul'a taşınmanın hayalini kuran Zeynep, annesi Gönül'ün başına gelenlerden habersizdir. Kalbi onun uğruna kızının hayatından ayrılırken, Zeynep'in de öldüğünü sandığı babasıyla birlikte kaderi değişecektir. İstanbul'da başarılı bir avukat olan Bülent, ilk aşkından 20 yaşında bir kızı olduğunu yeni öğrenmiştir. Ancak Bülent Feraye ile evli olup Melis ve Yiğit adında iki çocuğu vardır. Gönül'ün karakoldan araması, Bülent'in hayatını ikiye bölecek ve ailesi ile kızı Zeynep arasında kalmasına neden olacaktır. Artık Bülent, sevdiklerinden vazgeçmeden bir seçim yapmak zorundadır.
Hicran (2022) afişi
Hicran
Dram
2022
Türkiye
Hicran, kendi kızı olduğunu bilmeden bakıcılık yapmak için geldiği konakta hem yıllar önce kaybettiği kızını hem de aşkı bulacaktır. Üvey annesi Keriman ve Emre’nin kayınvalidesi Aliye’nin oynadığı oyunlar anne kızı ayrı düşürse de kader onları tekrar bir araya getirecektir.  Halası Nurten’in zorlamalarıyla Maral’la evlenmiş olan Emre, kızı sandığı Melek ile hayata tutunurken, annesi bildiği Maral’ın ölümüne şahit olan Melek, bu travma sonucu sessizliğe gömülmüştür. Emre’nin tek isteği Melek’in sesini tekrar duyabilmektir. Hicran’ın konağa gelişi herkesin hayatını değiştirir. Melek tekrar konuşmaya başlarken, Emre de yavaş yavaş Hicran’a aşık olacaktır.
Yargı (2021) afişi
Yargı
Aile , Dram , Suç
2021
140dk
Türkiye
Yolları bir cinayet davasıyla kesişen bir avukat ve bir savcı, katili bulmak için birlikte çalışmak zorunda kalacak ve bu onların hayatlarında geri dönüşü olmayan bir kırılma noktası yaratacaktır.
Arka Sokaklar (2006) afişi
Arka Sokaklar
Aile , Aksiyon , Dram , Gizem , Komedi , Suç
2006
110dk
Türkiye
Yüzyıllara meydan okuyan büyülü ve dev şehir İstanbul’un kendine has güzellikleri, sıcaklığı dışında her türlü kötülük, olay ve bela da barındırır. Şehrin arka sokaklarında gerçekleşen bu karanlık işlerin en büyük korkulu rüyası ise İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı özel bir polis ekibidir. Çeşitli uzmanlık alanlarından seçilmiş bu ekibin başında ise efsanevi polis, emniyet müdürü Rıza Baba bulunmaktadır. Sokaklarda karşılaştıkları bin bir türlü kötülük, yozlaşmışlık bu ekibi hiçbir şekilde yıldıramaz. Rıza Baba ise gerek ekibin genç üyelerine yol gösterir, onların hayatlarına dokunur, gerek bir çatışmayı en önden yönetir. Bu ekipte yaşamak da ölmek de ekip işidir.