Kanal D Dizileri

Üç Kız Kardeş (2022) afişi
Üç Kız Kardeş
Aile , Dram
2022
150dk
Türkiye
3 kız kardeşin isimleri Türkân, Dönüş ve Derya’dır. Sadık Bey ve Nesrin Hanım’la birlikte kucak kucağa oturur ve onları bekleyen şahane yılların hayallerini kurarlar. Dizi, İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlandı.
O Kız (2022) afişi
O Kız
Dram
2022
136dk
Türkiye
Yapımı Content House tarafından gerçekleştirilen, etkileyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla ile adından söz ettirmeye hazırlanan, yeni dizisi O Kız, Kanal D'de! Kadir’in, 45 yaşında olmasına rağmen 5 yaşında bir çocuğun saflığıyla algıladığı hayat, ne kadar acımasız olsa da içindeki bitip tükenmeyen sevgi hayatındaki herkesi sarıp sarmalayacak.
Aşk ve Umut (2022) afişi
Aşk ve Umut
Dram
2022
Türkiye
Edremit'te zor şartlar altında çalışan ve üniversite sınavına hazırlanan Zeynep, sonunda Türkiye beşincisi olur ve istediği üniversitenin hukuk bölümünü kazandı. Üniversiteye gitmek için annesiyle birlikte İstanbul'a taşınmanın hayalini kuran Zeynep, annesi Gönül'ün başına gelenlerden habersizdir. Kalbi onun uğruna kızının hayatından ayrılırken, Zeynep'in de öldüğünü sandığı babasıyla birlikte kaderi değişecektir. İstanbul'da başarılı bir avukat olan Bülent, ilk aşkından 20 yaşında bir kızı olduğunu yeni öğrenmiştir. Ancak Bülent Feraye ile evli olup Melis ve Yiğit adında iki çocuğu vardır. Gönül'ün karakoldan araması, Bülent'in hayatını ikiye bölecek ve ailesi ile kızı Zeynep arasında kalmasına neden olacaktır. Artık Bülent, sevdiklerinden vazgeçmeden bir seçim yapmak zorundadır.
Hicran (2022) afişi
Hicran
Dram
2022
Türkiye
Hicran, kendi kızı olduğunu bilmeden bakıcılık yapmak için geldiği konakta hem yıllar önce kaybettiği kızını hem de aşkı bulacaktır. Üvey annesi Keriman ve Emre’nin kayınvalidesi Aliye’nin oynadığı oyunlar anne kızı ayrı düşürse de kader onları tekrar bir araya getirecektir.  Halası Nurten’in zorlamalarıyla Maral’la evlenmiş olan Emre, kızı sandığı Melek ile hayata tutunurken, annesi bildiği Maral’ın ölümüne şahit olan Melek, bu travma sonucu sessizliğe gömülmüştür. Emre’nin tek isteği Melek’in sesini tekrar duyabilmektir. Hicran’ın konağa gelişi herkesin hayatını değiştirir. Melek tekrar konuşmaya başlarken, Emre de yavaş yavaş Hicran’a aşık olacaktır.
Camdaki Kız (2021) afişi
Camdaki Kız
Dram
2021
120dk
Türkiye
Nalan, sıcaklığıyla herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan güzel bir genç kadındır. Ailenin tek çocuğu olarak büyümüş el bebeği gül bebeği, varoluşun içinde yaşamış ve Nalan'ın en iyi okulları şerefle bitirdiği, Türkiye'nin en büyük otel zincirini bulan Köroğlu firmasının mimar olarak kendisinden daha çok koştuğu Sedat Köroğlu' ile evlilik. Havva. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek bu masalda umutla el ele yürümeye başlasalar da; yakında hayatları gerçek karanlığa gömülecek.
Yargı (2021) afişi
Yargı
Dram
2021
140dk
Türkiye
Yolları bir cinayet davasıyla kesişen bir avukat ve bir savcı, katili bulmak için birlikte çalışmak zorunda kalacak ve bu onların hayatlarında geri dönüşü olmayan bir kırılma noktası yaratacaktır.
Arka Sokaklar (2006) afişi
Arka Sokaklar
Aksiyon
2006
110dk
Türkiye
Yüzyıllara meydan okuyan büyülü ve dev şehir İstanbul’un kendine has güzellikleri, sıcaklığı dışında her türlü kötülük, olay ve bela da barındırır. Şehrin arka sokaklarında gerçekleşen bu karanlık işlerin en büyük korkulu rüyası ise İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı özel bir polis ekibidir. Çeşitli uzmanlık alanlarından seçilmiş bu ekibin başında ise efsanevi polis, emniyet müdürü Rıza Baba bulunmaktadır. Sokaklarda karşılaştıkları bin bir türlü kötülük, yozlaşmışlık bu ekibi hiçbir şekilde yıldıramaz. Rıza Baba ise gerek ekibin genç üyelerine yol gösterir, onların hayatlarına dokunur, gerek bir çatışmayı en önden yönetir. Bu ekipte yaşamak da ölmek de ekip işidir.