Star TV Dizileri

Ömer (2023) afişi
Ömer
Dram , Romantik
2023
Türkiye
Müezzin Ömer’in (Selahattin Paşalı) kendisinden yaşça büyük Gamze’ye (Gökçe Bahadır) aşık olması hayatındaki tüm dengeleri değiştirecektir. "Ömer" dizisi Star TV ekranlarında yayınlanıyor.
Patlat Kazan (2023) afişi
Patlat Kazan
2023
Türkiye
“Patlat Kazan” yarışması, basit ancak bir o kadar da büyük bir ödül vaat ediyor. Yarışmacılar, sadece balonları patlatarak her gün tamı tamına 1 milyon TL'lik bir kazanç fırsatı elde edebilecekler.
Sakla Beni (2023) afişi
Sakla Beni
Dram , Romantik
2023
Türkiye
Mete (Uraz Kaygılaroğlu) ve Naz (Asude Selma Kalebek), zengin ve güçlü ailelerin gözbebeği çocuklarıdır. İkisi de şımartılmış ve hayatta her istediklerini elde etmeye alışkın olan gençlerdir. Ancak çocukluklarında ailelerinin verdikleri bir sözle başlayan hikayeleri, zamanla birbirlerinden kopamamaları sonucunda bugün evlilikle taçlanmaya doğru ilerler. Ancak Naz'ın çocukluğundan beri yanında olan hizmetlisi İncila (Cemre Baysel), ansızın Mete'nin karşısına çıkar. Bu beklenmedik karşılaşma, Mete'nin hayatta verdiği tüm kararları sorgulamasına neden olur. Peki İncila ve Mete arasındaki bu karşılaşma, Naz'ın inatçılığı ile yazdığı hikayenin yönünü değiştirebilir mi?
Yalı Çapkını (2022) afişi
Yalı Çapkını
Dram
2022
Türkiye
Varlıklı bir ailenin oğlu olan Ferit (Ramazan Mert Demir), sefahatiyle ünlüdür. Bunun üzerine dedesi Halis Ağa (Çetin Tekindor), Ferit’in evine polis baskını yaptırır ve memleketi Gaziantep'ten yakın oldukları bir ailenin kızı olan Suna'yı (Beril Pozam) torununa gelin olarak almaya karar verir. Fakat kız isteme günü gerçekleşen olaylar sonucunda planlar değişir ve evin küçük kızı olan Seyran (Afra Saraçoğlu) ile evlenmesine karar verilir. O noktadan sonra Ferit ve Seyran'ın hayatları alt üst olur.