Star TV Dizileri

Ömer (2023) afişi
Ömer
Dram , Romantik
2023
Türkiye
Müezzin Ömer’in (Selahattin Paşalı) kendisinden yaşça büyük Gamze’ye (Gökçe Bahadır) aşık olması hayatındaki tüm dengeleri değiştirecektir. "Ömer" dizisi Star TV ekranlarında yayınlanıyor.
Gecenin Ucunda (2022) afişi
Gecenin Ucunda
Dram
2022
Türkiye
İş hayatında mutlu olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide, kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girecektir...
Yalı Çapkını (2022) afişi
Yalı Çapkını
Dram
2022
Türkiye
Varlıklı bir ailenin oğlu olan Ferit, sefahatiyle ünlüdür. Bunun üzerine dedesi Halis Ağa, Ferit’in evine polis baskını yaptırır ve memleketi Gaziantep'ten yakın oldukları bir ailenin kızını torununa gelin olarak almaya karar verir.
Çöp Adam (2022) afişi
Çöp Adam
Dram , Gizem , Romantik
2022
Türkiye
Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan "Çöp Adam" dizisi; sıra dışı bir şekilde tanışan ve riskli bir oyunun içine hapsolan Tamer ile Peri’nin esrarengiz hikayesini konu almakta.
Toprak ile Fidan (2022) afişi
Toprak ile Fidan
Dram
2022
Türkiye
 Yaşanılan elim kazayla birbirlerinden ayrılmak durumunda kalan Fidan ile Toprak'ın hikayesinin anlatıldığı dizi Star Tv'de her gün yayınlanmakta. Başroldlerinde Hazal Adıyaman ve Osman Aydın'ın bulunduğunu dizinin yönetmenliğini Eray Koçak ve Burcu Bayram Dursun yaparken Ahmet Köşeoğlu, Gökçen Eroğlu, İnan Güngören, Can Özdemir, Banu Özyürek ve Nur Kıymaç ise senaryoyu üstleniyor. 31 Ekim 2022'de televizyonlarda yayına başladı.